Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan indítsak TV-csatornát?...

Hogyan indítsak TV-csatornát? Ez így mspenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szeretnék egy TV csatornát indítani. Tudom, sok pénzbe kerülnek a jogíjak, de arra gondoltam, hogy úgy kellene elindítani, hogy a felhasználók az internetes weboldalon küldik be mit szeretnének látni, így nekem sem kell jogdíjakkal bajlódnom, mert a felhasználó "szavatolja", hogy övé a jog.

Ötletek, esetleg valaki beszállna?



2022. okt. 17. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%

Volt régen "eredeti" műsoros VHS-ed? Videókazettád. Megvetted/kaptad keresztszüleidtől karácsonyra, teljesen mindegy. Mondjuk a 101 kiskutya, a Disney féle rajzfilm. Nálad a kazetta, a hologram matrica a kazettán, a dobozon. Te rendelkezel vele. Elindítod, van rajta a film előtt előzetesek, majd konkrétan a film előtt egy szöveges figyelmeztetés: tilos másolni, nyilvános helyen vetíteni, és külön kitért arra, hogy kábeltelevíziós hálózaton sem lehet közzétenni. Mert az, hogy ott van nálad a film, az nem jogosít fel arra, hogy streameld a nagyközönség felé.


De egy valamit mond meg nekem. Miért fizessek neked, a te TV csatornádért és nézzem nálad meg, mondjuk az Elit alakulat című sorozatot amit Laci adott neked, hogy te közvetíthesd? Bekapcsolom a TV-t, indítom az HBO Max-ot, oszt megy. Vagy a Netflix-et. Ha meg olyat akarok nézni, ami sehol nincs fent, felmegyek nCore-ra, izé... elmegyek a virágbótba, és veszek egy csokor virágot. Akkor szagolgatom amikor akarom.


Az elképzelésed teljesen rossz.

2022. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lehet, de a példád is furcsa, miből élnek a TV-s gárdások, ha te csak Netflixet... nézed.
2022. okt. 19. 22:16
 13/13 anonim ***** válasza:
12: Lehet, hogy az "olcsóbb" triple vagy quadruple-play csomagokban árult tévéelőfizetésekből leakasztott díjakból (is) és az egyre erősödő streaming lábból? A mezei reklámbevételeken túl.
2022. okt. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!