Miért ilyen viágos a kép?

Figyelt kérdés

PC-re van kötve egy Sony TV, viszont némely videónál szinte semmit nem látni, annyira világos a videó. Több oldalon is előfordul, több böngészőben is, viszont netezésnél, játéknál, képeknél nincs ilyen probléma.

[link] Egy ATV-s híradót így látok YouTube-on. Egy GTX 1050Ti Oc adja a képet. Amiket próbáltam: Nvidia Control Panel visszaállítása, TV képbeállítások visszaállítása.



2022. okt. 28. 14:27
 1/3 A kérdező kommentje:
"Egy ATV-s híradót" Egy Hír TV-s híradó akart lenni csak elírtam
2022. okt. 28. 14:30
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Hát aki a rém-hírtv-t nézi, meg is érdelmi a rossz képet. Annyi birkát akolban sem látni együtt mint akik ott nyilatkozgatnak.

Állítsd át a bemenetet PC-re, vagy valami hasonló lesz, már nincs Sony tv-m, nem tudom pontosan milyen elnevezése van.

A gond az, hogy mindenféle utókezeléseket akar végezni a tv a bemenő képen hogy szebb legyen, autmatikus kontraszt és hasonlók. Ha átállítod, hogy számítógépről jön a jel, akkor nem fog hozzányúlni és élveszheted a fidesz propagandát pontosan. ugyanabban a kontraszban, fényerőben ahogy a ti rogántónitok megálmodta.

2022. okt. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%

Én minden automatikát kikapcsoltam és manuálisan állítottam be az optimumot.

Mondjuk egy pár sötét tónusú filmnél (pl.: Trónok harca, Sárkányok háza) állítanom kellett a fényerőt.

2022. okt. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!