Ipad pro M2 chipes (2022) vélemény?

Figyelt kérdés
Jövőben főleg egyetemi jegyzetelésre lenne használva a gép,megérné?

2022. nov. 2. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Oké, bár nem igazán értem, hogy minek kell egy pro amikor egy air vagy egy sima ipaddal is ugyanazt meg tudod tenni.
2022. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen Pro-t akarsz, alig van benne bármiféle újítás az M1-hez képest.
2022. nov. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Mennyi bevételt fog neked hozni? Utâna beszélhatünk arról hogy megérie vagy nem.
2022. nov. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

1-es ha nem érted, akkor miért beszélsz vele? :D A pro azért pro, mert bizony van több dolog is amit egy iPaddal, vagy iPad Air-el, nem lehet megcsinálni.


Kérdező ha van rá pénzed, akkor vedd meg nyugodtan, csalódni nem fogsz benne.

Bár ahogy 2-es írja, elég lenne az M1-es procis is

2022. nov. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 teljes egyetem alatt ipadet használtam, talán értek egy picit hozzá.

Nem mondom hogy nem jobb a pro, de jegyzeteléshez én feleslegesnek tartok kiadni 400 ezret kiadni, főleg, hogy önmagában nem elég. Mondjuk egy szakdolgozatot nem akarnék rajta megírni.

2022. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de arra a kisebb modellek is bőven jók
2022. nov. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A sima jegyzeteléshez a sima Ipad is bőven elég. Ha PRO-ban gondolkodsz(mert mondjuk laptop helyett veszed), akkor az M1 is bőven elég. Fizikailag nem létezik olyan alkalmazás Ipadre, ami kihasználná az M1 processzort, nemhogy az M2-tőz.
2022. nov. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Az előzővel értek egyet. Olyan szinten erős az M2-es hogy jelenleg tényleg felesleges. Nyilván ha 10 évre tervezel vele akkor vedd meg.
2022. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!