Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik TV-t ajánlanátok most...

Melyik TV-t ajánlanátok most 200-300 ezer között?

Figyelt kérdés
Csak és kizárólag streamingre lenne használva egy viszonylag nagyobb nappaliban. Már lehetetlen kiigazodni a sok típus között, így örülnék, ha egy két ajánlattal megkönnyítenétek a dolgom. Előre is köszönöm!

2022. nov. 4. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

No name márkát semmiképp

Lg Samsung Philips

Ilyesmikbe gondolkozz

Nekem samsung van

Szeretem nagyon

2022. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Sony-t vagy Panasonicot ajánlok. Volt még anno egy P. Viera Plazma TV-m, 8 évet kihuzott, tavaly meghalt benne valami, és csíkos lett a kép. Hangja is olyan volt, hogy azon lehetett zenét hallgatni. Tavaly óta egy Sony Bravia TV-m van, nagyon jó ez is.
2022. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2022. nov. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Mekkora képátmérő az elvárt? Sötétben vagy világosban használnád? Szemből vagy oldalról néznéd?
2022. nov. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csakis streamingre lenne használva, akkor főleg mindenképp megéri 4K-sat venni, akkora felbontást szinte már mindegyik streaming-szolgáltató biztosít!

Márkában pedig Samsung, LG, vagy Panasonic - ezek a legjobb minőségűek, első kettő abszolút csúcsminőség, és ezzel piacvezetők is egyben, utóbbi pedig hasonlóan jó minőség, de sokkal jobb ár-érték arányban!

2022. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!