Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen vezeték-nélküli fülhall...

Milyen vezeték-nélküli fülhallgatót vegyek 20.000 alatt?

Figyelt kérdés
Nézegettem a xiaomi mi true, es xiaomi redmi fülest. Van akinek van valami bevált?

2022. nov. 5. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Buds 3 Pro
2022. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TR75 ***** válasza:

Én egy Xiaomi MI True 2 Basicet vettem (nem szeretem az agyba nyomós fülhallgatókat, úgyhogy maradt az airpods koppintás), első körben nem akartam drágább fülest, hátha vacak lesz.

Meglepően szép a hangja (talán lehetne hangosabb), kicsit hanyagolja a magas hangokat, de némi ekvalizer segít (ez ugye ízlés kérdése). Üzemidőről nem nagyon tudok beszélni, mert csak 20-30 perceket hallgatom folyamatosan.

Én tettem rá fülhallgató szivacsokat, anélkül nagyon könnyen kicsúsznak a fülemből (amúgy is nagyon csúszós műanyagból vannak).

Telefonáláskor viszont elég szintis hangja van, fura hangszínnel, és határozottan ráférne némi hangerő pluszban, zajos környezetben problémás lehet. Amennyire tudom, a túloldal jól hall engem.

Teljesen alap, lejátszás indítás-leállítás, hívás fogadás-bontás. Asszisztenssel lehet hangerőt is állítani, ugrani előző-következő számra, szóval úgy kevésbé buta.

2022. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!