Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Direct One vételére milyen...

Direct One vételére milyen parabola antennát érdemes venni?

Figyelt kérdés
Illetve érdemes-e venni, vagy azt kérni a szolgáltatáshoz, bár nem találtam meg a telepítésen kívül az mibe kerül pontosan.
2022. nov. 8. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Ha megrendeled, adnak mindent
2022. nov. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 80 centiset használok, nagyobb a tartaléka, a 60 centis hamarabb "kockásodik" erős felhős időben.

De szerintem ők hoznak mindent.

Az én rendszerem régi, minden elemét én vettem, telepítettem, csak a

kártya a kivétel.

Vagy 10 éve csak Settop boxxal veheted és azzal párosított a kártya, még másik UPC boxszal sem működik.

A telekre csak a kártyát viszem, ott is van minden, nekem így jó...

2022. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ők mindent ingyen hoznak?
2022. nov. 9. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem, de a teljes felszerelést tartalmazza az, hogy beüzemeléskor fizetsz a szerelőnek egy meghatározott összeget (beüzemelési díj)


A szerelő felszereli az általa hozott parabolát, és beköti a megrendelt beltériket hozzá (Attól függően, hogy hányat kértél) .


Az árban 20 méter koax kábel van benne, ha ennél láthatóan több kell, akkor a szerelés feláras lesz.

2022. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért sem érdemes venni antennát, mert amit a szolgáltató hoz neked, azt is meg kell vásárolnod, szóval magyarul így is úgy is veszel egy antennát.

Az nem igaz, hogy nem lehet kérni csak kártyás előfizetést. Amíg UPC Direct volt, addig forgalmazónál lehetett ezt kérni, (most is lehet), amióta Direct One, azóta meg is rendelhető a szolgáltatótól a csak kártyás előfizetés, amit megrendelni úgy lehet, hogy az "online TV"-re fizetsz elő, ami valójában szerződésben nem egy online TV (IPTV) szolgáltatás, hanem ugyanúgy egy műholdas szolgáltatás, és ehhez adnak egy párosítatlan kártyát. Amivel lehet küzdeni, hogy aktív legyen, mert kiküldik aktiválatlanul. Ezért érdemes továbbra is forgalmazóhoz fordulni, ha ilyesmit szeretnél. [link]


A saját beltérinek számos előnye van, már ha szeretnél élni ezekkel az előnyökkel. Nyilvánvalóan lehetőség nyílik más műholdak vételére, csatornalistában nem szerepelő, de ingyenesen fogható csatornák vételére, továbbá beltéritől függően különböző plusz lehetőségek nyílhatnak, különböző kiegészítők (plugin-ok) használata, alternatív EPG használata, a felület kinézetének testreszabása stb. stb.

Lehetőség nyílik akár arra is, hogyha a TV-ben van műholdas tuner, akkor a TV-t használd a vételre, ehhez nem csak a kártya, hanem egy modul is szükséges.

Ha ehhez nincs érzék, akkor nem érdemes belemenni, a szolgáltatói boxot kell használni!

2022. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!