Hol lehet (nem japán) New nintendo 3ds-t venni?

Figyelt kérdés
már egy jó ideje kutakodok, de kb sehol nem találtam nem japán new nintendo 3ds-t (fontos hogy nem xl, abból van egy csomó) ami szállítható is magyarországra és nem egy olyan horribilis összegért lehet csak megvenni amiért inkább laptopot vesz az ember. van olyan oldal ahol beváltan vásároltak emberek (a gyak.kérdések szabálya miatt nem tudok normálisan kérdezni T/2-t használva) a leírásnak megfelelő 3ds-eket? az ebayen kutakodtam leginkább, ott volt hogy nem találtam.

2022. nov. 10. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért fontos hogy ne legyen japán?

Ha CFWt raksz rá, bármilyen régiós játékkal működni fog. Sőt szerintem még jobb is, mert a japán modellek esetében nagyobb az esélye hogy IPS kijelzőset kapsz, ami sokkal szebb mint a TN.

2022. nov. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, túl korán írtam ki a kérdést, már én is megállapítottam hogy van lehetőség átírni a japánt, vagy megoldani valahogy ahogy te is írtad. szóval inkább átfogalmaznám a kérdésemet arra hogy hogyan lehet lefordítani a japánt, és rátenni azt a CFW-t (már kerestem evvel kapcsolatban is, de még sokra nem találtam ezért kérdezem itt)
2022. nov. 10. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Miután végigmész ezen a folyamaton:

[link]

és ráraktad a CFWt az eszközre, már menni fog minden régiós játék, szóval játszhatsz angol nyelvű játékokat de a rendszer (menü, beállítások) nyelve japán marad.


Elvileg ezt is meg lehet oldani, a következő módon:

[link]

2022. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!