Nintendo 3DS vagy PS VITA?

Figyelt kérdés

karácsonyra szeretném kérni az eggyiket..

Melyik érné meg jobban van egy nagyon erős gépem de ugygondoltam hogy kéne egy kis kézi konzol is .. PS3 vagy XBOX fölösleges egy jó gép mellet :D

Néztem a VITAT és elég jó átékok jöttek rá de a DS-en peidg ilyen jópofa INDIE játékok meg ugye Mariosak :D nemtudom szerintetek melyik lenne jobb egy gép mellé?



2013. nov. 24. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Konzol melleti érvelésem:

Hiába jó a pc rakat game van konzolokra ami rohadt jó de nincs pc-re...


Vita vagy Ds....hááát... [gondolom 3ds re gondoltál csak lemaradt a 3as]


3ds-hez van már kártya szal tudsz rá tenni leszedett játékot...


Én inkább 3ds-t vennék a helyedbe vitának az árból már majdnem veszel 1 normál ps3-at

2013. nov. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a Ps Vita mellett voksolok. Van itthon 2DS és Ps Vita. Vitára rengeteg klassz akció, kaland játék jött ki (persze 3DS-re is) pl.: UC GA, KZ Mercenarym Batman arkham origins blackgate, Gravity rush, Soul Sacrife. Van rá PS+ amivel havonta kapsz 2-3 játékot, így
2013. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha van egy megfelelő mérető memória kártya benne, el leszel látva hosszú hónapokig játékokkal. Van rá sok platformer és indie játék is. A 3DS-re több "marios" játék van, tehát több platformer és ügyességi. Persze van rá monster hunter 3, castlevania, stb. Én a vitát a sony Exkluzív játékokért, és a ps+-ért vettem, a 2DS-t pedig a pokémon és mario játékokért. Ha a szüleidnek nem gond a pénz, akkor szerintem a 3DS-t kérd tőlük. De mint már mondtam, a játékfelhozatal döntsön.
2013. nov. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Ps vitát kérjél. (bocsi hogy háromszor írtam de mobilról vagyok...)
2013. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még mindkettőre van jó sok játék ps vitára atelier meruru, hiperdimension neptunia, hatsune miku project diva f, akiba's trip (ami nagyon beteg! : )


3DSre youkai watch, prof layton, phoenix wright!

2014. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A VITA halott. Válassz 3DS-t!
2015. márc. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annyira halott a vita, hogy idén már volt rá atelier ayesha plus, hyperdimension neptunia rebirth2, oreshika tainted bloodlines, toukiden kiwami (meg sok apróság) és még az év negyede ment csak el.


Idén várom vitára a god eater 2 rage burst, sword art online lost songot, danganronpa 3mat, one piece pirate warriors 3mat... de sokminden jön én ezt az oldalt követem: www.siliconera.com/tag/playstation-vita/

2015. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!