Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Leesett a psp-m. Mit csináljak?

Leesett a psp-m. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Húgomnak sikerült levernie miközben töltöttem. Azóta ha bekapcsolom csak 2-3 másodpercig működik utána lefagy, vagy pedig ha bekapcsolom színes csíkok jönnek elő. Vajon itthon is meg tudom csinálni egyedül, vagy pedig szervizbe kell vinni? És ha szerviz, akkor mennyi a javítási költség? És mi lehet egyáltalán a baja?
2010. szept. 29. 09:19
 1/5 Harrr ***** válasza:

Elsőként fenekeld el a húgod :D


Aztán vidd szervizbe, kétlem hogy értenél hozzá, plusz lehet hogy nagyobb kárt tennél, mint amit a tesód okozott. Ott megmondják mi a baja, az ár szervizenként, hibától függően változik. Lehet hogy nem is érdemes megjavíttatni, de az is lehet, hogy csak valami apróságot kell megpiszkálni.

2010. szept. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. szept. 29. 10:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább vidd szervizbe, mint, hogy te valamit véletlen megbabrálnál benne aztán a szervizbe se tudnák megcsinálni.Reméljük, hogy csak kicsi gond esett vele(csoda, hogy ilyet mondok, én a Nintendo DSi-t imádom:D)
2010. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát ez szívás, én lány vagyok, de ha az én tesómnak sikerülne egy ilyet, kipróbálnék rajta egy fogást a god of war-ból:D Amúgy egyértelműen szervíz, ha nem tudod megállapítani, hogy mi a baja megjavítani sem tudod. Ára meg helyfüggő lehet, pár ezer ft-ért megcsinálhatják szerintem, de ha van egy brutál-kocka haverod, aki ért az ilyenhez olcsóbban is kijöhetsz belőle:D
2010. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából hogy ha csak kontakt hibás lenne akkor megtudnám csinálni, mivel egyszer a hifi-m is leesett ugyan azon hugom miatt...:D, és azt is simán megcsináltam. De köszi minden választ, már elvittem szervizbe, és 5ért javítják.
2010. szept. 30. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!