Milyen 27 colos monitort ajánlanátok nekem? Többi lent

Figyelt kérdés

Monitor vásárlás előtt állok, főbb szempontok:

-27 col

-nem ívelt (bár az ívelt nem tudom milyen, de olykor ágyból is nézem a monitort vagy pl ül mellettem valaki az asztalnál)

-leginkább böngészésre, youtube videók nézésére használnám

-néha szoktam játszani, pl Dead by Daylight, nagyon pörgős játékra ritkán használnám

-FeeSync/GSync nem tudom mennyire kell, gondolom nem árthat azért

-jelenleg 60Hz-es monitorom van, elvileg 144Hz után vissza sem akarok térni 60Hz-re, fogalmam sincs :D

-válaszidő gondolom 1sec a jó

-felbontás pedig lehet akkor már 2k jó lenne 27 colon, ha 1 méterről nézem leginkább

-paneltípus IPS vagy VA, nem teljesen tudom

-árban max 140 ezerre gondoltam


Amúgy 2 éve már rendeltem egy AOC monitort, VA paneleset, viszont több pixelhiba is volt rajta, ezért visszaküldtem + amikor DbD-vel játszottam, akkor játék közben jobban fel kellett vennem a fényerőt, viszont amikor leraktam tálcára és meg volt nyitva egy weboldal, kisütötte a szememet a fehér, irritált. Mostani 23.3 colos kis 5 sec válaszidős, 60Hz-es, 10 éves TN panelemhez még távirányító is van, nincsenek ilyen gondjaim játék és böngészés között.



2022. nov. 13. 04:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
De ha már megvetted, akkor miért baj, hogy most már nem kapható?
2023. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nekem már nem baj, max annak aki olvassa a kérdést és ilyet venne 🙂
2023. jún. 14. 02:00
 13/13 anonim ***** válasza:
Na jó, de tudásban azért van több alternatíva is! 😀
2023. jún. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!