Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » EDWARDS AUDIO APPRENTICE LITE...

EDWARDS AUDIO APPRENTICE LITE TT lemezjátszóhoz szeretnék venni ( szintén EDWARDS AUDIO APPRENTICE MM RIAA erősítő használok jelenleg amely tökéletes, de nincs fejhallgató bemenet) streamert,erősítőt fejhallgató miatt. Tippek?

Figyelt kérdés
Talán Pro-Ject MaiA S3 BT Sztereó Erősítő lenne a tökéletes, de kicsit sokallom árát mert hangfalakat nem akarok venni mert BOSE SoundLink Mini Bluetooth hangfalam már van.

#HiFi #BOSE SoundLink Mini #Bose SoundLink Mini II Bluetooth
2022. nov. 14. 01:27
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Ha csak a fejhallgató miatt kell miért nem fejhallgató erősítőt pl (Pro-Ject Head Box) nézel negyed ennyi pénzért. Ha viszont kell ez az erősítő akkor hozzá hangfal is kellene mert ez a BOSE mini hangszóró piszok jól szól a maga nemében de azért hangfalnak nem nevezhető. Bűn ennyi pénzt kiadni egy erősítőért ha nincs kihasználva. Amúgy nagyon jók a visszajelzései ennek a lemezjátszónak és a kis erősítőjének is, nekem még nem volt szerencsém hozzá de szeretném egyszer meghallgatni.
2022. nov. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fizikai fájdalmat okoz a bluetooth szót meglátni egy ilyen lánc végén b+, pedig én csak egy mezei hangtechnikus vagyok, semmi cuccfétis.
2022. nov. 14. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és értékeltem mert megfelelő választ kaptam. SALX sokkalom én is az árát, de hogy most már tudom hogy van más lehetöségek akkor miért ne a Head Box. Esetleg van más minöségi márkában hasonló Head Box? Kedves Anonim ez a Bose brutál jól szól, és dinamikusan föleg egy kisebb szobában én nem Bluetoothal hallgatom, de értem amit mondani akarsz, és hidd el nekem is jó a fülem van. Régen én is hangteknikus akartam lenni😉 Az elsö kommenthez szólván nagyon jó, és érdemes beszerezni hiszen jól kiegyenlíti a hangzást, én például rock zenét hallgatok, és a lemezjátszó és a Riia MM Edwards tökéletes páros alkot, persze ez sem annyira olcsó hiszen anno 30 körül vettem, most kB 50 körül lehet.
2022. nov. 14. 13:50
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Persze amilyent csak akarsz, 50 ezertől fölfelé érdemes keresgélni a te cuccaidhoz. A Pro-Ject is gyárt olcsóbbat drágábbat, 250000-ért is van nekik.:D Visszatérve a lemezjátszóhoz: én nem venni akarok csak valakiét szívesen meghallgatnám pusztán kíváncsiságból. Nekem már régóta megvan minden ami kellett, az idősebb generációhoz tartozom, 25-30 éves készülékeket hallgatok.
2022. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!