Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hozzáértő segítségét szeretném...

Hozzáértő segítségét szeretném kérni, milyen laptopot vegyek elérhető áron, amin gyorsan tudok dolgozni de játszani is lehet rajta?

Figyelt kérdés

új laptopot szeretnék. Maximum 140 ezer forint körül gondolkodom. Főként munkára használnám, Microsoft Office stb. De szeretném, ha egy-két játék is elfutna rajta akadás nélkül, pl. League of Legends, Sims.

Ti milyet vennétek?

Köszönöm a segítséget, annak aki ért hozzá, hogy mit kell nézni a laptopokban!



2022. nov. 22. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lesz laptopod, pláne új nem.
2022. nov. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
4-5 éves használt laptopra elég ez az összeg. Sok cég árul ilyeneket felújítva.
2022. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem neked a furbify oldalán, ez a pénz még használt laptopoknál is a legalsó kategória.
2022. nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy használt üzleti gépet. Sok cég foglalkozik használt gépek felújításával és értékesítésével, legtöbb helyen 1 év garanciát is kapsz. Egy 3 éves Dell Latitude már 120 körül megvan és még évekig jó lesz.


Új laptopot nem kapsz 140-ért normálisat. Ha új gép kell mindenképp, akkor számolj kb 250 ezerrel minimum.

2022. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek jó nagy a képernyője, dolgozni remek lesz, de ennyiért nem kapsz gamer laptopot. Azért biztosan fut ezen is valami. Kérd hozzá a bővítés funkcióban a 240 gb ssd-t, mert a meglévő 130 gb-osra nem fog felférni semmi. Pláne, hogy ajándékba telepítve adják rajta a Win prót. Ha nincs ingyen Office-od, az Office 365 éves telepítését is kérheted. Adnak hozzá matricát is, amivel magyarítani tudod a billentyűket. Az én első laptopom is használt volt, és 5 évig működött úgy, hogy szinte 24 órában be volt kapcsolva.

2022. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
játékra úgy-ahogy használható gépet újonnan 300 körül lehet kapni. Refurbished gépben nem gondolkodtam, de a 140k biztosan kevés ott is. Szerintem inkább 200-240 legyen az alsó határ, ha értelmes gépet akarsz.
2022. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!