Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha veszek tvt akkor nehéz az...

Ha veszek tvt akkor nehéz az "összeszerelése"? Vagy nem nagyon kell? Nő vagyok,még nem vettem tvt soha. Tudom, hülye kérdés de nem tudom. Van valahol jó okos tv (smart tv) akció?

Figyelt kérdés
2022. nov. 25. 22:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A kérdező még azt sem mondta hogy filmet nézne, csak azt hogy egy tv-t akar. Egy laptopon is lehet filmet nézni, sőt még játszani is + hordozható. Ennyit erről. A kérdező nekem annyit mond ezzel, hogy ha rá tudom venni hogy egy tv árán laptopot vegyen, akkor próbáljam is meg rávenni. Egyébként egy normális tv ott van min. 200-300 ezer környékén, amin már egy min. 5500u laptopot kapok vagy pedig egy kis pótlással egy 3050ti laptopot.
2022. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tehát szerinted bár a hölgy nem ért a tévékhez, gamer még lehet... mert valahol mélyen mindenki az, igaz :)
2022. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
? lemaradt
2022. nov. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

coax to usb adpterrel nézhet tv-t laptopon is

[link]

2022. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

200-300-ért gémer laptop... na ebből látszik mennyit értesz hozzá.

Keringesd le magad, menjél mosogass el, vagy vidd le a szemetet, mindegy, csak ne itt kommentelgessd.

2022. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én csak megemlítettem az arányokat és a súlycsoportot.


Ráadásul aki egy hdmi kábel csatlakoztatására sem képes, az mire képes?

2022. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az egyik jóbarátom 3 diplomás, 2 doktoris kutató. Nem tud egy E27-es izzót kicserélni, át kell mennem nekem megcsinálni. Hogy mire képes? Hát nem tudom, mert nem szoktam érteni a névelőkön kivül semmit amikor a munkájáról beszél :D

Nem kell neked mindenbe beleütnöd az orrodat és megmondanod mindenkinek, hogy mit vegyen. Például Macbook Air helyett windowos laptopokat.

2022. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!