Szerintetek milyen Xbox-ot érdemes mostanában venni?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy nem túl új Xbox One S konzolom van, 5 éve van meg.

2022. dec. 4. 21:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Akkor neked egy Series S kéne. Eladod az összes lemezes játékot, az árukból pedig megvan digitálisan a Minecraft (ha továbbra is fennáll az ajánlat, akkor 1000 forint), Trackmania, Minecraft Dungeons és Forza Horizon 5 (ez utóbbi valószínűleg csak akciósan, vagy kulcsos oldalról). De egyébként a Minecraft, Minecraft Dungeons, Forza Horizon 4 és 5 benne van a Game Passban, 13 hónapra beszerezhető 18 ezer forintért. Ha a Horizon 3 is kell, az már kellemetlenebb téma, mert már maximum kulcsos oldalon lehet kifogni, Microsoft áruházban nem kapható.
2022. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
A Forza Horizon 3 digitálisan van meg. De szerintem ebből Xbox One X lesz majd, mert nem érné meg nekem tényleg annyira drágán, nem játszok sokat Xbox-on csak néha ezért. Meg amikor kijött az Xbox One X, akkor vettünk Xbox One S-t, tehát szerintem ugyan így lesz, hogy Xbox One X lesz.
2022. dec. 5. 15:26
 13/29 anonim ***** válasza:
A Series S nem drágább, mint a One X, ezért javasoltam azt. :)
2022. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Igen, az Xbox One X talán még drágábban is majdnem, ahogy néztem. Köszönöm a választ, majd még meggondolom.
2022. dec. 5. 15:58
 15/29 anonim ***** válasza:

#14

Ha van energiád azzal foglalkozni, hogy eladod a játékokat, majd megvedd digitálisan, akkor a Series S jobb választás lesz neked. Ha keveset jatszol, sokat számít a betöltési idő és kevésbé problémás a kisebb tárhely. ;)

2022. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Én abban a felfogásban vagyok, hogy inkább jobb lemezesen, úgy kaptam őket ajándékba karácsonykor:). De nyilván jobb, ha digitálisan van meg:D Forza Horizon 4 -el még annó annyit játszottam, hogy csupa karc a lemeze 😂
2022. dec. 5. 16:06
 17/29 A kérdező kommentje:
De szerintem is jobb, ha digitálisban van meg
2022. dec. 5. 16:09
 18/29 A kérdező kommentje:
De persze, ha nem tetszik a játék, és el akarod adni, akkor a lemezeset könnyebben veszik, míg digitálisban (ha jól tudom) a játékkulcsot veszik meg, és azt szerintem nem annyira veszik.
2022. dec. 5. 16:13
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
#18 - ha játékkulcsot veszel (MS store-ban ilyet nem is lehet) és aktiválod, az már nem eladható többet, a fiókodhoz van kötve, arról később leválasztani nem lehetséges.
2022. dec. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Akkor ha veszek egy játékot digitálisan, akkor már tudom eladni?
2022. dec. 5. 16:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!