Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az olyan zenélő dekorációk,...

Az olyan zenélő dekorációk, mint ez miért kerülnek 10000, 20000 meg 30000 Ft-ba(nemcsak most, a háború idején kerültek ennyibe)?

Figyelt kérdés
Van ennél kisebb is és az is az itteni Obiban 30000 Ft. De miért?

2022. dec. 6. 17:36
 1/7 A kérdező kommentje:
2022. dec. 6. 17:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű. Mert megveszik ennyiért. Aki meg nem, az csinál magának, vagy a gyakorikérdéseken értetlenkedik.

Ha már itt tartunk, te mennyiért csinálnál ilyeneket, mennyiért adnád?

2022. dec. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy látom, hogy ennyiért ilyen hamar elfogynának ezek.
2022. dec. 6. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy, hozzáférsz a könyveléshez, statisztikákhoz?
2022. dec. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem férek hozzá csak ezt veszem észre.
2022. dec. 6. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jelezd a vállalkozás felé hogy az árazással valami nincs rendben. Tehetsz pár javaslatot hogy jobban pörögjön az üzlet. Talán még jutalmul kapsz is egyet.

Régen, amíg nem gépek gyártották a termékeket, a kézzel készített dolgoknak megvolt a becsülete az ára mellett. Mivel ezek is nagyrészt kézzel készített egyedi holmik, érthető okokból sok idő megy el az elkészítésével, ez teszi költségessé.

2022. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Az, hogy számodra és számomra egy értéktelen vacak még nem zárja ki, hogy egyesek jópofa karácsonyi dekorációt lássanak benne. Nyilván nem árulnák ha senki sem venné. Feltételezem a kisgyerekeknek tetszik az ilyesmi és ha a pénznek nincs jobb helye egy családban akkor megveszik nekik. Nekem sem tetszenek a karácsonyi giccsek de én is vettem már hasonló forgó, zenélő, villogó hülyeségeket annak idején a kislányomnak, 3 évig örült neki utána felkerült a padlásra a többi lim-lom közé, majd ha lesz unoka előszedem.:D Megérte? persze, hogy az árát nem, de ha örült neki a gyerek akkor nem mindegy.
2022. dec. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!