Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régen a 90-es években illetve...

Régen a 90-es években illetve a 2000-es években mennyibe került egy műsoros vhs kazettaa boltokban?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok, hogy az akkora fizetéskhez képest milyen kiadást jelentett egy-egy ilyen kazetta megvásárlása.

2022. dec. 11. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy rémlik Alien triológia,Indiana Jones triológia kb 7-8 ezer volt díszdobozban,egy film 1500-2000 ft,időnként volt kiárusítás nemkellakutyánaksem kategóriákból 6-800 ft
2022. dec. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem volt kérdés, de nekem egy darab eredeti VHS-em nem volt. Több fióknyi másolt film volt otthon, kölcsönzőből is hoztunk ki rendszeresen, de eredeti egy darab nem volt.

Zene annál inkább, kazettát és hanglemezt is sokat vettem. Persze azokat is másoltuk ész nélkül, de abból azért volt - és még van is - eredeti. VHS-ből valahogy sosem éreztem hogy eredeti kéne. Aztán a DVD-korszakban már igen...

2022. dec. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2000-2600 ft.
2022. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Videókölcsönzőből is meg lehetett venni a leselejtezett filmeket 500 ft-ért.
2022. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jól írják előttem. Én pl. az Oroszlánkirályt vettem meg VHS-en, mert annyira szerette volna, 2490 forintért. Akkor dobták piacra. Játéküzletben tudtam csak megvenni, mert máshol nem lehetett kapni. A bruttó fizetésem 18 ezer körül volt. Szóval hát na... :) Még jó, hogy volt egy pár ezerrel jobban kereső férjem.


Nekem ez volt a legdrágább VHS, a többi filmet már akkor is másoltuk, vagy másoltattuk.

2022. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lali51 ***** válasza:
A másolt kazettákat a piacokon 500-600 Ft-êrt árulták.
2022. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazán hasznosak voltak. :)
2022. dec. 12. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!