Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » "Kuka" e egy 1 éves MP3 lejátszó?

"Kuka" e egy 1 éves MP3 lejátszó?

Figyelt kérdés

Pár hónapig nem használtam /Sencor 8gb MP3 lejátszó/.Próbáltam "újraéleszteni", hallgatni de nem csinál semmit.lemerült az aksija.

Nem veszi a töltést... hogyan tudom vagy tudom e egyáltalán újra használni? Vagyis feltölteni?


2022. dec. 13. 08:01
1 2
 11/19 Szirty ***** válasza:
70%

Pár száz gramm.


"meg töltögetni"


Elvan egy hétig is. A mobilt kell töltögetni naponta :)


"Meg hát tényleg, mennyivel egyszerűbb egy kis, ócska kijelzőn, bugyuta kezelhetőséggel kikeresni a zenét amit akarunk hallgatni."


Én úgy használtam hogy elő se vettem. A zsebembe nyúltam és úgy kezeltem. Ezt egy csocsiragyi grafikus érintős felülettel kezelhető készüléken (mobil) nem lehet.

Persze ha az ember folyton kézben tartja mobilbuzerátor testtartásban a telefonját annak egyből kéznél van.


De hát kinek mi...

2022. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szirtykém, szerintem jobb ha befejezzük, mert úgysem lesz igazad. Gondolom zsebben simán ki tudod választani az előadót és az albumot a több száz közül XD

Párszáz gramm?? Milyen párszáz gramm ember? Egy nagyobb méretű okostelefon 200g, nehogymár egy kis pi csa mp3 több száz legyen. Azt ugye tudod hogy egy kg az 1000g?

2022. dec. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%
#12 Van az a szitu, ahol jó lenne a zene, de a mobilt nem viszem magammal...
2022. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Szirty ***** válasza:
94%

Ne szirtyikézzél ha nem vagy debil! :)


"jobb ha befejezzük, mert úgysem lesz igazad."


Miért gondolod hogy én meg akarlak győzni? Ez nem ki a hülyébb vetélkedő (megint) ahogy te hozzá állsz. csak "beszélgetünk".

Nekem a saját szempontjaim alapján amiket érintőlegesen említettem nyilvánvalóan igazam van, mivel szubjektív dolog.

De szubjektív dologról nem vitatkozom tovább, mert nincs értelme.

Úgy hallgatsz zenét ahogy akarsz. Nem írtam elő hogyan csináld. Értelmetlen emiatt támadást indítani szerintem.


"Milyen párszáz gramm ember?"


Akkor pártíz gramm. Az lett volna a lényeg hogy sokkal kisebb, könnyebb mint az imádott téglafonok.

2022. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
8%
De mivel a telefon ígyis-úgyis nálunk van, ezért felesleges egy plusz eszközzel szarakodni. Hihetetlen hogy egysek mennyire képtelenek belátni ha tévednek.
2022. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Szirty ***** válasza:
19%
Facepalm!
2022. dec. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Gondolom mert sokkal egyszerűbb mint telefonnal xarakodni.



Egyszerűbb, talán, mivel picike ezért praktikusabb nekem legalábbis, és olyan helyen használom ahol csak hallgatom egymás után, max "ugrok" 1, 1 számot...

2022. dec. 13. 19:08
 18/19 A kérdező kommentje:

Persze, sokkal egyszerűbb egy plusz készüléket hurcolni, meg töltögetni ....

Valóban így nézve nem egyszerűbb, de mint írtam kis méret...

2022. dec. 13. 19:11
 19/19 anonim ***** válasza:
70%

#15 Nálem nincs "így-is úgy-is" a telefon, mint említettem, vannak szituációk, ahová nem viszem magammal.


Tudod, NEM mindenki van hozzánőve

2022. dec. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!