Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Házimozi rendszer vagy fejhall...

Házimozi rendszer vagy fejhallgató jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

2022. dec. 13. 14:07
1 2
 11/18 ludicrousSpeed ***** válasza:
68%

"Hangzásban a házimozi-rendszer egyértelműen jobb"


Kár, hogy nem.


"a fejhallgatóból (a legdrágábból is) kb.20 kijönne egy legolcsóbb házimozirendszer árából."


Hogyne...

2022. dec. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
9. vagyok, szívesen.
2022. dec. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

9-es.

Ez a legolcsóbb házimozi rendszer:


[link]


Vegyél már ebből 20 ilyet: [link]

2022. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem igazán lehet összehasonlítani. A fejhallgató „csak” sztereó, a házi mozi többcsatornás

„Hangzásban a házimozi-rendszer egyértelműen jobb”

Ezt így egyértelműen nem lehet kimondani. Melyik jobb? Egy pocsék minőségű házi mozi, vagy egy jó minőségű sztereó rendszer? A házi mozi többcsatornás a sztereó csak két csatornás, mégis egy kiváló minőségű sztereó rendszer biztosan kellemesebb hangzásbeli élményt nyújt, mint egy pocsék minőségű házi mozi. Léteznek igen jó minőségű, drága fejhallgatók, amelyeknek hangminősége jobb, mint a hangszóróké. Teljesen más élményt nyújt a fejhallgatóval való hallgatás, mint hangszórókkal. Nem lehet erre egyértelmű választ adni, mert igazából két különféle rendszert nem lehet összehasonlítani. Még arra sem lehetne teljesen egyértelműen válaszolni, ha azt kérdeznéd: „melyik jobb, egy hangszórós sztereó rendszer, vagy egy fejhallgató?”

2022. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Szirty ***** válasza:
100%

"Hangzásban a házimozi-rendszer egyértelműen jobb..."


Miért lenne ez ilyen egyetemesen egyértelmű?

2022. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Salx Narval ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy mindegyik jó minőségű akkor sem lehet ezt így megválaszolni mert mindegyik más.más igényeket szolgál ki és ha azt jól teszi az egyik attól még a másik is jó arra amire kitalálták. Én pl egyiket sem szeretem de ettől még nem mondhatom, hogy rosszabbak attól amit én hallgatok, max annyit, hogy nekem más hangzás jobban fekszik. Nem is tudnék élvezni egy filmet fejhallgatóval a fejemen és zenét sem szeretnék hallgatni 8-10 irányból, mondjuk fejhallgatóval sem de nem azért mert rosszul szól csak azért mert nekem kényelmetlen viselni bármit is a fejemen (még a sapkát is).:D Szóval mindegyik lehet jó és rossz is sőt még az emberek elvárása is közrejátszik.
2022. dec. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
37%
Inkább házimozi rendszer.
2022. dec. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mindkettő jó
2022. dec. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!