Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptophoz szeretnék vásárolni...

Laptophoz szeretnék vásárolni külső SSD-t mivel nem nagyon értek hozzá melyik számít jónak, ezért valaki tudni segíteni benne milyet vásároljak? Egyéb hasznos információkat is szívesen fogadok ez ügyben.

Figyelt kérdés
Az elképzelés minimum 500GB-os lenne, ár érték arányba maximum 40-50ezer Ft-ot tudnék rá szánni.

2022. dec. 27. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Milyen laptop?
2022. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 +1


lenyeges mert ugy tudni milyent tudsz beletenni

most hdd van benne?

2022. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 Az érdekel, hogy az USB milyen verzió, mert külsőt keres.
2022. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A laptop egy Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6

256GB SSD-vel

2022. dec. 27. 18:43
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

3.2 es?


de ebbe talan van hely egy sata eszkoznek is (kerdes csatlakozo es hogy valoban van e hely, pontosabb tipus kellene, aljarol a tipuskod (vagy dobozarol)

(mivel vannak belole ssd+hdd s valtozatok is)


mert akkor tehetnel belulre is, igaz az nem lenne annyira gyors de ennyiert mar azert vannak jok

de egy kulso 3.2 es ssd gyoryabb lehet

2022. dec. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

top 1 es meg top 2 es samu T7 et (1TB, 500GB)

nekem is vehetned egyiket :D


igazabol amig vannak ilyen jok minek valogatni?


ugy hogy ezek visszafele is kompatibilisek legfeljebb lassabbak

2022. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
89%
Valóban az jobb lenne, ha bele tudnád tenni. Azt tudom, hogy az ilyen Apacer meg nem annyira közismert márkákkal nem szabad vacakolni, én Samsungot vennék, vagy Kingston-t. Most nekem Kingston van a gépben HDD helyett, sokkal jobb, eddig nem volt vele probléma, de van egy Apacer is, annak valami baja van, állandóan akadozik valamiért, külsőként sem tudom használni, állandóan le/fel csatlakozik usb-n.
2022. dec. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 szet kell kapni (ha kell) hatha csak tap kontaktos

azert meg kar ha csak annyi a gondja, de amugy jo


Xy4

2022. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mivel támogatja a 10Gb/s adatátvitelt (USB 3.2 Gen 2), ezek a leggyorsabbak ehhez, de bármelyik másik is megteszi.

[link]

2022. dec. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne vegyél külső SSD-t, mert le fognak húzni.


Vegyél egy belső, 2.5 hüvelykes SSD-t. Mindegy, milyet. Valószínűleg olcsóbb lesz, ha az eBayről rendeled.


Aztán az Aliexpressről rendelj hozzá külső USB-s házat. Kb. 7 dollár. Pl:

[link]


A kettőt összedugod és kész...


Hátrány: az Aliexpress irtózatosan lassú, 3-4 hónapba is beletelik, míg Magyarországra ér valami. Az SSD-t meg meg fogják vámolni.


További hátrány: mindjárt jön a sok károgó hülye, aki szerint semmit sem szabad online venni, mert biztos átvernek. Rájuk se hallgass.

2022. dec. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!