Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JBL fejhallgató szoftverhiba?

JBL fejhallgató szoftverhiba?

Figyelt kérdés

JBL tune 500bt bluetooth fejhallgatóm időnként rendszertelenül megzavarodik és elmegy a balansz. A jobb oldal halkabban vagy egyáltalán nem szól ilyenkor. A telefonom IOS-ében 0 van a csúszka a beállításokba tehát nem a telefon oprendszerével van a baj.

Lehetséges hogy egy illesztő szoftver hibásodik ilyenkor? Más bluetooth eszközökön nem tapasztaltam ezt. Nem mechanikai probléma mert egy idő után "megjavul".



2022. dec. 28. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig sajnos lehet mechanikai dolog is, pont ez hogy megjavul produkálja ezt. Nekem olyan volt hogy egy noname sd kártya és amugy bluetooth-os tipusnál az akksi rögzítése engedte el magát és verődött, rezonált bent, amig szét nem szedtem, ehez fürészlap kellett, és felragasztottam egy szabad helyre az akksit rendesen. Ezegyébként a Falcon fantázianevü tipusra volt jellemző.
2022. dec. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a JBL egy agyonhipe-olt márka, ha mást próbálnál már előrébb volnál.
2022. dec. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem vitatom, de még így is nagyobb élményt ad mint egy bármilyen bedugós füles és kevésbé fárassza a fület a dobhártya - hangszóró távolság miatt. Elvileg
2022. dec. 31. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ami még érdekes szerintem, a kínaiak árulnak olyan bluetooth hangszoröt akksival, ami kicsi, de nagyot szól és meglepöen szépen. Amit anno vettem ebben is van némi magas és mély hang kiemelés ami kikapcsolhatatlan. De pl. Konyhában, garázsban érdemes bömböltetni, mióta ez van mást szinte nem is hallgatok.
2023. jan. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!