Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen belépő fejhallgatót...

Milyen belépő fejhallgatót vegyek otthoni zenéléshez?

Figyelt kérdés
Saját ötletek rögzítésére keresek valamit, most egy gamer headsetet használok, ami gondolom nem az igazi. Élő hangszer, ének nincsen, csak vst pluginekkel dolgozom. Ajánlanátok fejeseket erre a célra?
ápr. 29. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
58%

Én Sennheiser HD280 Pro-t használok egy ideje, meg vagyok vele elégedve. Basszus illetve low-end téren picit gyengének érzem, de összességében amatőr otthoni zenélésre szerintem tökéletes.

Beyerdynamic 770 Pro is egész jó, de nekem hosszabb viselés után elég kényelmetlen volt és hangzásban is jobban tetszik a Sennheiser.

Sony MDR 7506-ról hallok még jókat, de azt nem használtam, így személyes tapasztalatom nincs.

ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek ezeknek.
ápr. 30. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!