Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az ATV csatornáján működik a...

Az ATV csatornáján működik a teletex?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy ennél a csatornánál valahogyan bekerült a "feliratozás", ami nagyon zavarja az adott műsor nézését. Ezt elviekben a teletext 888 oldalával lehet bekapcsolni, ill. a kikapcsolása úgy történne, hogy ebből az oldalról bárhova kilépek.

Nálam viszont az a gond, hogy a teletext képernyő ugyan bejön. a bal felső sarokban 100-, középen FELIRATOZÁS 888 kiírások jelennek meg. Viszont hiába próbálok másik oldalra lépni, nem sikerül, mert egyik billentyűre sem reagál a készülék.



2022. dec. 29. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2022. dec. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is volt felirat, de a távirányító egyik gombjával ki tudtam kapcsolni, sajna már nem emlékszem rá melyik gomb, én is sokáig keresgéltem.
2022. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Keress a távirányítón SUBTITLE, STTL, vagy hasonló gombot, azzal lehet ki- bekapcsolni. Akkor hasznos, ha pl. valaki eredeti nyelven akar filmet nézni magyar felirattal, ha mindkettő elérhető. Feliratból létezik "kulturáltabb" is, nem csak ilyen Teletext-alapú.
2022. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
nem kell bekapcsolni a TXT szolgáltatást, akkor nem ír ki semmit.
2022. dec. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A teletex mint hírek,tv műsor stb. már évek óta(~5+éve)nem működik az ATV-n.

Előtte se volt teljes értékű.

Csak a műsor feliratozása megy.

2022. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
... hogy megértsék a fórum betelefonálói, hogy CSÚSZIK a hang.
2022. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítőkész üzenetet! A probléma egyedüli megoldását a "SUBTITLE" gomb megnyomása segítette!
2022. dec. 29. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!