Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van az hogy a 3-500ezres...

Miért van az hogy a 3-500ezres fejhallgatókat sokkal jobbra értékelik az audiofilek, mint mondjuk a 64 audio bármelyik fülhallgatóját, beleértve a 18t, fourte?

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Talán mert jobbak? WOW
2022. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
79%
Az ő világukat földi halandó nem értheti, jobban mondva nem hallhatja. Szerintem felesleges találgatni, hogy mit miért tartanak jobbnak. Egyszer volt szerencsém egy ilyen társaságba csöppenni, 2órán keresztül képesek voltak egy szaros hangfalkábelen vitatkozni számomra érthetetlen kifejezéseket használva. Szerencsére letudtam lépni a tesztelésről.:D
2022. dec. 31. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Ahol egy szaros átjátszó vezetékért kiadnak több tízezer vagy éppen 1-200 ezer forintot, abban a világban ne keress észérveket :)

(írom ezt úgy általánosságban, hogy fingom sincs, mi az a 18t)

2022. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért egy fejhallgató hasonló magas kategóriában adottságai miatt jobban szól, mint egy "fülbevaló", ezt nem olyan nehéz belátni szerintem, egyszerű fizika.


Nagyjából ugyanaz a helyzet, mint a mobil kamera vs. fényképezőgép között. Nagyszerű képeket csinálnak a mobilok, de az objektív mérete egyszerűen behatárolja a képességeit, és nekem sem fogja senki megmagyarázni, hogy egy 1,5cm-es lyukon fotózva jobb képet csinál (megfelelő tudással és technikával), mint egy rendes géppel rendes objektívvel. 1,5 méterről a szülinapi tortánál ez nem feltétlen jön ki, de ha a téma messzebb van, vagy nem "standard-ek" a fényviszonyok, akkor már nagyon is.

2023. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!