Samsung tv-n mit tehetek a reklámok ellen?

Figyelt kérdés

Samsung UE55AU7022 tv-m van.

Amikor felmegyek az internetre (természetesen filmet nézni számtalan reklám fogad egy filmnél megállás nélkül.)

Nem tudom hogy mit tehetnék ellene mert nagyon idegesít.

Ez egy samsung böngésző szóval nem jöhet szóba a Bővítmények(pl.: Adblocker plus.)

Semmilyen böngésző alkalmazást nem tudok rátenni sajnos (pl.: Google chrome.)

Azon gondolkozom hogy esetleg vennék rá Univerzális távirányítót amivel gyorsabb lennék vagy mobilhoz csatlakoztathatnám...


Amit leírtam nem biztos hogy mind igaz lehet hogy én gondolom rosszul.

Valaki ezügyben tudna segíteni?

Választ előre is köszönöm!



2023. jan. 1. 13:05
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

tv beallitasaiban nezelodj


csokkenteni tudod csak a reklamokat


sokfele modon kulsoleg is

routerel blokolod stb.


de az is jo ha csak megjelenitonek hasznalod valami eszkozel amit jobban tudsz blokolni


nem tudom te ismersz e 100% os blokolot, de ilyen nincs a valosagba, valami reklam mindeg van ha a teljes internetet el akarod erni

2023. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kerüld el az ilyen "online filmek" és társai oldalakat.


Inkább töltsd le gépen, másold rá pendrive-ra majd nézzed sokkal jobb minőségben OFFLINE - jobban jársz


Vagy fizess elő valamelyik streaming szolgáltatásra (Pl. netflix)

2023. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fizess, fizess, fizess...ez így van kitalálva..., ezért nevezik "okos tvnek":D Pár hónap-év és nem tudsz netezni, mert elavul, frissítés smafu, vehetsz másik tv-t és ugyanitt leszel;)


Legközelebb vegyél egyszerű tévét-ész nélkülit és rákötöd a laptopot vagy egy kis mini pc-t, aztán adblock...

2023. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem régi lg okos tvm van. De chrome alapú a böngésző. Tuti, hogy nem chrome van a tv-den? Próbáld meg felrakni a chrome-os add block ot.
2023. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs Google chrome és próbáltam a bővítményt (Adblock Plus) nem sikerült.
2023. jan. 2. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!