Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós fejegység villog, miért?

Autós fejegység villog, miért?

Figyelt kérdés

Nemrégiben vettem egy 4-es golfot, melyben nem volt fejegység, így ezt egy SAL VB X900 típusúval pótoltam. Viszont tompított mellett a kijelző fénye villog (nem sötétül el teljesen azért), továbbá nem menti el a beállításaim (pl. nyelv), illetve a rádiófrekvenciákat sem veszi.


Kipróbáltam és az én kocsimba egy egy dines rádió hibátlanul működik (a frekvenciák is), illetve a SAL fejegység egy másik kocsiban hibátlan, azaz a kocsim és a fejegység nem passzol teljesen valamiért.


Mi lehet a baj? Egy dines rádiót nem akarok betenni hozzám, mert 2 dinesnek van hely.



2023. jan. 11. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálam is. A villogást úgy tudod megszüntetni, hogy el kell vágni a csatakozóban azt a vezetéket ami világítást kapcsol a fejegységre (narancssárga vezeték). A gyárinak kellett, de itt mivel ezeknek van állandó háttérvilágítása, így csak megkeveri azt.
2023. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez szerinted a többi gondomra is hatással lehet?


- nem menti a beállításokat

- nem veszi a frekvenciákat


Amúgy a rádió bluetooth-os, azzal semmi gond nincs és telót is lehet rá tükrözni, ez is hibátlan.

2023. jan. 11. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 Passz, de majd kiderül ;) . Én egy LG-t raktam be az 1-es Octaviába, ami szintén 4-es Golf , annak kijelzője is villogott ha felkapcsoltam a világítást, mentésekkel ott nem volt gond.

Ha kikapcsolás után felejti el a beállításokat, akkor a tápvezetékeket kell megcserélned, mert az egyik a direkt a másik meg a kapcsolt 12Volt, előbbi felel a memória megtartásáért, de vannak olyan rádiók aminél ez valamiért fordítva van, így állíndó helyet kapcsolt táp szakad meg, és ez miatt el is felejti a mentéseket.

2023. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Holnap ki is próbálom, amiket írtál, aztàn írok visszajelzést


Nagyon köszi! :)

2023. jan. 11. 20:21
 5/5 A kérdező kommentje:

Elővettem újra ezt a kérdést a rádióval együtt, a 3 hiba közül már csak egy áll fenn:


- nem veszi a frekvenciákat


Bárkinek bármi ötlete?

febr. 10. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!