Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan tudok playstation 4et...

Honnan tudok playstation 4et szerezni újjonnan?

Figyelt kérdés
tudom hogy nem található sok helyen de ti mit ajánlotok?

2023. jan. 15. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Biztos forrásból sehonnan.

Vegyél használtan, nem teljesen mindegy?

2023. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Újonann már sehol, kifutott típus, csak használtan vannak!

Konzolvilágnál szoktak lenni jó állapotú használt gépek, akár garanciával is, de ahogy néztem, jelenleg ott is éppen készlethiány van belőlük! Nézz körül Jófogáson, Hardveraprón, vagy Facebook - Marketplace-en!

2023. jan. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg külföldről rendelhetsz még. Az Egyesült Királyságban még van készleten a Sony hivatalos honlapján.
2023. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hármas!


Csak a házhozszállítás rohadtul drága lesz az Egyesült Királyságból Magyarországra.

2023. márc. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Ha van kint élő ismerőse, esetleg megkérheti hogy hozza el. Vagy akár ki is fizetheti a szállítási díjat, bár ha ennyi pénze van akkor már inkább egy PS5 a nyerő. Egyébként pont most vettem egy PS4 Pro-t használtan. Teljesen jó, megérte az árát.
2023. márc. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!