Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Spotify-on ingyenes verzióban...

Spotify-on ingyenes verzióban be lehet azt állítani, hogy folyamatosan menjen a zene vagy az csak premiumban van?

Figyelt kérdés
Anyway megéri a Spotify premiumra beruházni?

#Spotify #Folyamatos-zene
2023. jan. 24. 18:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már 2 éve spotify premiummal nyomom.

havi 2e ft, sok minden fenn van, bármikor bárhol bármit tudok hallgatni a telefonommal, nem kell olyanokkal vacakolni, hogy youtube és reklámok, vagy letölteni mp3-be a zenét és felmásolgatni.


Szóval, ha aránylag gyakran hallgatsz zenét megéri, de figyelj, próbáld ki 1 hónapig, ha úgy érzed nem jó vagy nem használod ki, csak lemondod, 2e ft nem pénz manapság, 2kg kenyér ára... vagy fél kilo trapista sajté...

2023. jan. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Most komolyan... mi a francért nem próbálod ki?? Direkt ezért van az 1-3 hónapos próba lehetőség!
2023. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó. Hallgatok zenét de nem olyan komolyan.Csak az hogy ingyenesben lehet úgy hallgatni zenét hogy folyamatosan menjen vagy nem?
2023. jan. 24. 19:49
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbálod.

Elindítod, ha nem játszik le másik számot, akkor nem lehet.

2023. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Tele van reklámokkal az ingyenes verzió.

De tényleg próbáld már ki basszus! Nekiállsz hallgatni pár napig aztán meg beregelsz egy próbára és megint hallgatod pár napig és rájössz mennyivel jobb.

2023. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Salx Narval ***** válasza:
Én nem állítottam be semmit és folyamatos a zene. Szerintem a reklám egyáltalán nem tolakodó, legalábbis engem nem zavar, rádiót is szeretek hallgatni. Nemrég váltottam erre mert megszűnt a Deezer Free szolgáltatás, amúgy az ugyanilyen jó és majdnem fele ennyibe kerül mármint ha mégis az előfizetés mellett döntenél. A Musify sem rossz és a Soundcloud-sem.
2023. jan. 25. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ingyenes tele van reklámmal.


Abszolút megéri a premium.

2023. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki zenét akar hallgatni és havi 1 bigmac menü, vagy fél doboz cigi árát sajnálja rá az annyit is ér.... !!

Apple musicot lehet használni droidon is, böngészőből is, próbáld ki! Annak is van ingyenes próbaidőszaka. Mindjárt lesz 2 hónap ingyen streaminged ha egymás után próbálod ki őket!

Apple music 1790 Ft, diákoknak 899 Ft!!

Spotify 4,99EUR - 1950 Ft, diákoknak 2,49 EUR - 970 Ft.

Ha jól tudom 3000 körül van egy doboz cigi már... 1994-ben a középiskolában leszoktam, nem követem. De a lényeg hogy 1 dobozt egy délelőtt el lehet pippantani... arra van pénz, de egész hónapos reklámmentes, offline zenehallgatásra sajnálják a fiatalok. Fura egy világ ez. :D

2023. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8

Jó mondjuk kamaszkoromban nekem se engedtek a szüleim semmilyen előfizetést, mindegy volt hogy én sajnálom-e az árát.

(Amúgy felnőttek esetében teljesen egyetértek veled)

2023. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#8 Nen tudom hogy ide a cigaretta de mindegy. Kérdésemre nem kaptam választ de azért köszönöm.
2023. jan. 25. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!