Ha valaki csak játszani szeretne annak a legjobb választás egy konzol?

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 22:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
31%

Promt: "Ha valaki csak játszani szeretne annak a legjobb választás egy konzol?"


Ha valaki csak játszani szeretne, akkor egy konzol lehet a legjobb választás, mivel:


Egyszerű használat: A konzolok egyszerűen használhatók, és gyorsan elindulnak a játékok.


Játék élmény: A konzolok általában kiváló játék élményt biztosítanak, különösen a játék képernyőjét illetően.


Játék kínálat: A konzolok játék kínálata nagyszerű, és általában elérhető a legújabb játékok és az előző generációs játékok is.


Költséghatékony: A konzolok általában költséghatékonyabbak, mint egy számítógép, ha ugyanazokat a játékokat használjuk.


Mindezek ellenére, a számítógép is lehet jó választás, ha több funkcióra is szükség van, például szövegszerkesztésre, internetezésre, stb. Az a legjobb, ha figyelembe vesszük az egyéni igényeinket és költségvetésünket a végleges döntéshez.

2023. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy pakli kártya is megteszi. Vagy egy Rubok kocka.
2023. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 japierdole98 ***** válasza:
85%
Én már csak azért is PC-t vennék ha a helyedben lennék mert az jobb esetben 4-5 évig fix megmarad, addigra pedig lehet megunod a játékokat és el akarsz kezdeni tegyük fel programozni, modellezni, videót vágni, vagy hasonlók. De ha nem akarsz ennyire előre gondolni egyértelmű a konzol a jó választás játékhoz
2023. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ... :D Lövöldözni például asztali gépen érdemesebb, szimulátorral játszani, autóversenyezni meg jobb konzolon. De ahány ház, annyi szokás. Egyénileg eltérő hogy mi ad nagyobb játékélményt az adott illetőnek, illetve a kezelhetőség is eltér az adott platformok között.


Egyébként a kettes válaszolóhoz hasonlóan én is azt mondom, hogy egy pakli kártya mindkettőt felülmúlja :D Legjobb esetben YuGiOh, vagy Duel Masters.

2023. jan. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem ilyen egyszerű. Pl. sok játék csak PC-n van meg, néhányat billentyűzettel kell játszani, sok játék ingyenes, ha nem is állandóan, stb.
2023. jan. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Csak játékra, egyszerűbb és olcsóbb egy konzol, pl Series S. Ennyiért nem raksz össze vagy veszel pc-t, amin úgy futna a játét, ahogy Series S-en. PS5, Series X drágábbak, ez már közelebb van egy pc árához.
2023. jan. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Gyerekkorom óta PC-n játszok (40 éves vagyok), és szerintem ez örökké így is marad. Viszont ha valaki csak játék miatt akar beruházni most valamire, annak mindenképp a konzolt javasolnám. Egy videó kártya áráért kapsz egy olyan konzolt, amire évekig számíthatsz.
2023. jan. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Szerényen megjegyezném, hogy dedikált videokártya sem feltétlenül kell minden játékhoz, az újabb IGP-k teljesítménye már hozza akár egy régebbi GTX-ét, valamihez még ez is sok. Sok gameplay videó van a YouTube-on, persze nem olyanokra kell használni, amiből kb. 10 fps-t lehet kihozni alacsony beállítások mellett, vagy még annyit sem. Ennek fényében kb. 100e Ft-ból is ki lehet hozni, jobban leszűkítve a játékok körét még kevesebből is.

[link]

2023. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
#8. 7-es vagyok, és nem vitatkozok veled. Én boomer player vagyok, nem játszok mai játékokkal. kb 150K volt a mostani gépem, de amire kell nekem megfelel. Viszont ha valaki frissen megjelenő AAA-s játékokkal tolná, sztem jobban jár egy konzollal. Bár FPS-t azon játszani sztem mazohizmus.
2023. jan. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet bérelni konzolt, próbáld ki, vagy keress egy ismerőst akinek van. lehet hogy nem is fog bejönni neked.
2023. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!