Elég lenne a Xbox Series S?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam konzol vásárláson de nem tudom melyik lenne a jobb Series S vagy Series X

Gyakorlatilag csak warzone-hoz kell meg egy kis R6hoz



#Xbox #Series S #Warzone #Cod warzone 2.0
2023. febr. 1. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Ár-érték arányban nem igazán van különbség a két konzol között, így marad az egyéni helyzetmegítélés. Ha tényleg csak ezzel a két játékkal játszanál, akkor nincs szükséged Series X-re, elég az S.
2023. febr. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék venni. Milyen játékokra alkalmas az S széria?
2023. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magával a teljesítménnyel nincs baj mert a legtöbb játékot 1440p 12fps el viszi egyedül a tárhely bajos
2023. febr. 1. 12:42
 4/6 A kérdező kommentje:
*120
2023. febr. 1. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

A Series S minden játékot elvisz, csak kisebb felbontásban (1080-1440p) és gyengébb grafikával mint az X. Abszolút fejlesztő függőek viszont a portok. Van amelyik kiváló, van amelyik vacak. A Call of Dutyk, R6 például kiválóan futnak rajta, bár a 120fps mód már nem annyira acélos VRR képes képernyő nélkül. Fortnite és társai ugyanez. Ezeket a népszerű multis játékokat szinte mindig úgy optimalizálják, hogy jól fusson mindenen. A belső tárhely 360GB ami azért annyira nem kevés KIVÉVE ha Call of Dutyzni szeretne az ember :)

Siege talán 60GB, GTAV 100GB, Fortnite 40GB tehát általánosan azért minimum 5 játéknak fel kellene férnie rá. És itt jön a COD ahol ha a Warzone és az aktuális rész is fel van telepítve akkor az könnyen 200GB fölé hízhat, legalábbis legutóbbinál úgy volt. A mostanira 120Gbot írnak a kettőre, de nem tudom mi a vége, mert sose játszottam vele. Mindenesetre még így is elégnek kellene lennie több játékra.

2023. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#6 Series S is tud 4K játékot, csak sokkal kevesebbet mint az One X. 1-2-3-4 játék can ami megy 4K-ban ott is.
2023. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!