Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy az OTTO-nál hogy működik...

Hogy az OTTO-nál hogy működik az online részletfizetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemetorszagban elek es szeretnek rendelni az OTTO-tól egy laptopot de online szeretnem reszletfizetessel. Valaki segitene hogy működik pontosan hogyan tudom meg rendelni hogy részletekben fizessem?
2023. febr. 3. 00:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagyis már meg rendeltem ki is választottam hogy hogyan szeretném fizetni de valamilyen dokumentumot vagy ilyesmit el kell küldeni vagy meg rendeltem és majd utalnom kell a pénzt a megadott számlára?
2023. febr. 3. 02:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hallod te inkább ne is gyere haza. Van itthon elég bolond ember. Hát mi a francért nem tudtad elolvasni mit ír ki neked a weboldal amikor végigkattintgattad? Le volt írva a fizetési mód mellé hogy mit kell csinálni. Meg emailben is megkaptad.

Ha nem megy a német, akkor használd a fordítót

[link]

2023. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy legalább ide másold, hogy ki tudjuk mazsolázni a szövegből, hogy miként kell fizetni.
2023. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De nehogy németül másold ide!

Mink itten keleten nem tudunk ám csak magyar és kipcsak!

2023. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

... de van google fordítonk .

:)

2023. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"de valamilyen dokumentumot vagy ilyesmit el kell küldeni"

Ezt a valami ilyesmit, ha nem küldöd el, szerintem nem kapsz semmit.

Mi lehet az?

Valami olyan jövedelem igazolás, ami tanúsítja rendszeres jövedelmedet (akár több hónapra visszamenőleg), azaz fogsz tudni fizetni.

Azért ez nem úgy megy, hogy online meg majd fizetsz..

Azt se tudják ki vagy, hogyan tudnák behajtani?

Te sem adnál ilyennek hitelt.

Meg a hitelt bank adja..

2023. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!