LG monitor+tv. VÉLEMÉNYEK?

Figyelt kérdés

pontosan erről a modellről van szó:LG M227WDP

De a ha vannak tapasztalatok más tv-s monitorokról az is érdekelne.


2010. okt. 4. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Pontosan ezt a modelt nem ismerem, mert nekem Samsung SyncMaster931 MP-m van. Monitorként teljesen jól működött, semmi gond nem volt vele eddig, pedig már 4éves.Viszont TV ként is használtuk,de így nem volt annyira jó a képminőség, egy hagyományos TV-hez képest.

Ki is hívtam a kábeltévéseket,és ők azt mondták, hogy ez se nem TV,se nem monitor, azaz öszvér:) és tökéletes képet ne is várjak tőle. Így mi is BOX-al néztük, ez javított a képen. Egyébként más gond nem volt vele, nem kellett javítatnom.

Az Euronicsban az eladó azt mondta,hogy az LG LCD tévékben is SAMSUNG PANEL van.

Gongolom ez sem lehet rossz,de nincs személyes tapasztalatom ezzel a tipussal kapcsolatban.

Remélem kicsit segítettem!

2010. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2010. okt. 4. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!