Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyit érdemes stúdió fejhall...

Mennyit érdemes stúdió fejhallgatóra költeni, ha csak mixelni / masterelni akarok vele?

Figyelt kérdés

Kb. két hónapja megvettem az FL Studio-t, viszont az egyetlen audio eszközöm amivel hallom amit csinálok rajta, az egy régi IEM, aminek már a gumiharangjai el vannak használódva, és szűrők is el vannak dugulva benne, tehát nagyon rosszul és pontatlanul szól.

Éppen ezért minél előbb szeretnék valami rendes fejhallgatót venni, hogy normálisan visszahalljam amit csinálok.

Mennyit érdemes költeni erre, ha csak mixelni és masterelni akarok vele?

Amúgy maximum olyan 60-70 ezret költenék rá, de meg is éri ennyiért venni? Muzikeren csomót láttam 20-30 ezer körül is, amiknek jók voltak az értékelései.


2023. febr. 5. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Fejhallgatóban felejtsd el a zeneírást. Hangfalak kellenek oda. Meg jó hangkártya, azaz nem gagyi focusrite meg arturia.
2023. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2023. febr. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azóta vettem egy M50x-et
2023. febr. 8. 02:14
 4/4 anonim ***** válasza:
remélem jól "muzsikál", használd egészséggel!
2023. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!