Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyire megbízható ha megvenn...

Mennyire megbízható ha megvenném a jófogáson ezt a Millenium MN9677 DVD recorder meg a Silva Schneider MC 2404 RDS hifi-toronyot?

Figyelt kérdés

Azért akarok DVD felvevőt venni bármikkor kelhet digitalizálni plusz van nekem is sajátom de néha rosszalkodik a Philips DVDR3480 recorderem és nem tudom hogy 3x is javítani lehet, van hogy üresnek írja a DVD lemezt de másik DVD egyből be tudja olvasni, ismét tálca nyitás gondja van néha meg előbb utóbb újra táp hibája lesz nem kapcsol megint be és éget szaga lesz.

Meg ezt írta ki folyamatban

[link]

Az előlapi SV jelzés csak akkor tűnt el a Hello jelzéssel együtt mikkor váltottam a DVD-n CAM-ról scart csatlakozásra

[link]

Ilyen jelzést még nem láttam nem is tudom mint jelent, de ti értitek mit jelent?


A hifit meg konyhába gondoltam hogy a bent lévő hifit a szobában ne keljen nagy hangerőn használni, vagy esetleg még ezek:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2023. febr. 12. 16:36
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2023. febr. 12. 16:37
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Ahogy egy régi kollégám szokta mondani: Jó lesz az neked, öcsi.


Amúgy mi a helyzet Szekszárdon? Nem nyílt esetleg új elektronikai szerviz, akiket az őrületbe kergethetsz az ezeréves ócskavasaiddal?

2023. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2 Téged meg nem tanított meg anyád szépen beszélni?

Láttam sok kérdésekbe bele trollkodtál itt az oldalon nem szégyelled magad?


Szépen kellene viselkedni felnőtt létedre.

Én normálisan feltettem kérdést te meg be trollkodtál.

2023. febr. 12. 17:09
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Oszt' miből látod, én mihez szólok hozzá, he?


Amúgy pedig ezerszer elmondtuk már neked, hogy ezek az ócska, noname muzsikcenterek nem érnek semmit. Te pedig mindannyiszor elmondtad, hogy neked megfelelnek, úgyhogy marhára nem értem, miért kérdezed meg újra és újra ugyanezt.

A válasz is ugyanaz lesz újra és újra: a trágya az trágya, de ha neked megfelel, akkor vegyed.

Mondjuk azt nem értem, hogy most hogyan sikerült harmincezres meg százharmincezres gagyit is beválogatnod...

2023. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Haladj a korral, öreg!
2023. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Stílus meg az értékelés.


Jó, de külön részekből kellene olyan szekrényt is venni, plusz kisgyerekként sokat hallgatam szüleim music centerét és azért is szeretem meg őket meg emlék.


DVD Recorderről beszéljünk, vagy vegyem meg vagy inkább javítás jobb lenne harmadszor is?


De az mitől lehet nem mindig tudja be olvasni a lemezt elsőre?

Előlapi SV mit jelent?

2023. febr. 12. 17:52
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

"Jó, de külön részekből kellene olyan szekrényt is venni"

Minek?


"plusz kisgyerekként sokat hallgatam szüleim music centerét és azért is szeretem meg őket meg emlék."

Én meg kisgyerekként sokat jártam szandálban zoknival, most mégis inkább cipőt hordok praktikus okokból. De ha neked muzsikcenter-fétised van, akkor miért tőlünk kéred hogy beleegyezzünk?!


"De az mitől lehet nem mindig tudja be olvasni a lemezt elsőre?"

Ha a szekszárdi szakszervizek egyike sem tudja megmondani, akkor mi látatlanban hogyan tudnánk...?

2023. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hat nem tudom

hifit olyant veszel amilyent jonak latsz

dvd lejatszot is


kisse manapsag ezek olyanok mintha bakelit lemezt meg vhs t emlegetnel


ma blueray t hasznalnak... akik

de inkabb online t

2023. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Minek?"

Nagyobb hely igényt igényel.

Másoknak mégis segítettek az oldalon vagy Hobbi elektronikai stb oldalon akinek Philips micro vagy Samsung LG Sony Panasonic mini hifíje van, vagy ajánlottak nekik.

2023. febr. 12. 18:12
 10/15 A kérdező kommentje:

Előlapi SV mit jelent?

Milyen hiba az?

2023. febr. 12. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!