Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti megvennétek ennyiért erről...

Ti megvennétek ennyiért erről az oldalról a Samsung Galaxy S7-et? Vagy inkább egy megbízhatóbb webshopból vennétek?

Figyelt kérdés
[link]

2017. febr. 17. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, nyugodtan megveheted ettől az újpalotai panellakásba bejegyzett cégtől a telefonodat!
2017. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzoli ***** válasza:
Nekem innen van az LG G5 ös telcsim, szállítás rendeben volt, garis ügyintézés nem volt, arról nem tudok mit mondani!
2017. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az eladással egyik boltban sincsenek gondok, a garanciális ügyintézés a fontos, nagyon sokat számít, hogy törődnek-e a vevővel fizetés után is vagy sem.
2017. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen cégek szürkeimportos telefonokat árulnak. Amikkel ugyan semmi probléma nincs, de általában néhány hónap max 1 év után fel szoktak szívódni és nyomát se látod ezeknek a boltoknak így, ha a készüléked garanciára szorul lehetnek problémáid. Én is ilyen bolttól vettem a Nexus 5X em, szerencsére még nem volt vele semmi problémám.
2017. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
#1 Jelenleg egy lottózóba van bejelentve a "cég".
2017. márc. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!