Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LG tv-nél hogy lehet kikapcsol...

LG tv-nél hogy lehet kikapcsolni azt, hogy ha a szolgáltató (Digi) frissíti a csatornákat, akkor a beállított csatorna listám ne keveredjen össze?

Figyelt kérdés
Beállítottunk egy saját sorrendet, de most a csatornák teljesen összekeveredtek. Hogy tudnám ezt megakadályozni, hogy újra összekeveredjen a csatornalistám? Köszi!
2023. febr. 19. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ez nem egy funkció hogy random összekeveri ha be van kapcsolva.
2023. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sehogy, mivel a megkevert csatornakiosztás a szolgáltató oldalán történik, ahol eddig X csatorna jött ott mostantól az Y, amit a tévé nem tud lekövetni. De nagyon ritkán van teljeskörű csatornaátrendezés, úgy 5 év után most év elején volt. Azóta csak 1-1 csatorna mozdult el, mert a csatorna megszűnt és újak jöttek létre, de erről már nem a szolgáltató tehet. De a legtöbb a helyén van, legalábbis nálam nem állt el a sorrend az év eleji teljes átrendezés óta.
2023. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szokd meg a csatornarendet és kész. Nem kell állandóan pakolgatni. Meg kell szokni hogyan vannak, írd ki kis papírra a kedveneidnek a számát.

99% hogy nem is a szolgáltató keverte össze, hanem a tv-ben történt valami frissítést, vagy áramszünet miatti újsraindulás, vagy ilyeni.

2023. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én tegnap állítottam be egy sorrendet és este teljesen àtrendezte, összekeverte.
2023. febr. 19. 16:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem a szlgáltató keverte össze, hanem a tv. Fogd már fel!

Szokd meg, tanuld meg a szolgáltató listáját.

2023. febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Felfogom, de régebben be lehetett állítani másik szolgáltatónál egy saját csatorna sorrendet ami a saját igényünk szerint volt. Ezért kérdeztem, hogy a Diginél lehet-e így.
2023. febr. 19. 17:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de az addig lesz érvényes amíg nem változik a szolgáltató sorrendje.
2023. febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinált hasonlót, amikor a TV keresési beállításaiban benne maradt az automatikus készenléti keresés (új Samsung TV). Miután ezt letiltottam, nincs ilyen gond. Majd hangolom, ha kell
2023. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2023. szept. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
nov. 25. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!