Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Blackberry Bold 9870 telefonon...

Blackberry Bold 9870 telefonon hogy tudom kikapcsolni hogy az internet csak wifiről menjen, tehát ha nincs wifi akkor ne menjen fel a szolgáltató fizetős internetére?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy nekem be van kapcsolva a wifi csatlakozva is van rá, de folyamatosan napról napra szedi le a kártyáról a pénzt úgy hogy nem telefonáltam róla, nem küldtem sms-t, csak és kizárólag (legalábbis tudtommal) wifit használtam ...

2014. jan. 7. 13:00
 1/2 anonim válasza:
Az a helyzet hogy nem kifejezetten erre találták ki, amennyiben wifire vagy csatlakozva, csak azon halad a forgalom. Amennyiben nem akkor is bizonyos szinkronizált forgalom van. Úgy tudod max, hogy kikapcsolod az adatforgalmat a készüléken, a mobil hálózat beállítás alatt és csak wifi csatlakozás után kapcsolod vissza.
2014. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, elvileg most már ki is van kapcsolva, remélem ezek után nem lesz vele problémám :)
2014. jan. 8. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!