Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit csináljak, hogy működjön...

Mit csináljak, hogy működjön a toll?

Figyelt kérdés

Van egy Asus laptopom, rajta Windows 11-gyel, és egy Huion Kamvas 16 (2021) digitális rajztáblám. Hiába csatlakoztatom őket egymáshoz, a tábla ugyan kijelzi a laptop monitorján látható képet, de a toll mégsem működik. Egyszerűen hiába húzogatom a táblán, nem érzékeli. Mit lehet ilyenkor csinálni?


Bocsánat, ha nem szakszerűen fogalmaztam, esetleg, ha nem érthető amit leírtam, de nem vagyok jártas az ilyen dolgokban és ez az egész már kezd borzasztóan idegesíteni. Karácsonyra kaptam ezt a rajztáblát, de azóta csak a baj van vele!


Ha valaki tudna segíteni, annak nagyon hálás lennék. :(



2023. febr. 25. 00:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!