Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » FSP Nano600-as UPS. Az akku,...

Gobor88 kérdése:

FSP Nano600-as UPS. Az akku, vagy a készülék hibás. Bekapcsolva 20-30 sec. működik a készülék.Akkut külön megmérem 12V.Akku nélkül a készülék akku kapcsain 0V-ot mutat, bekapcsolva.Kellene ilyenkor a töltőfeszültséget mutatnia? Melyik rész a hibás?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Vedd ki az akkut, és töltsd fel egy külső töltővel. Ha akkor is ilyen rövid ideig jó,akkor rossz az akku. Ez 3-4 év használat után szokott bekövetkezni. Ha így jó, akkor a töltéssel van a baj.

Eddig még nem találkoztam olyan UPS-el, amin ne lett volna feszültség akku nélkül. 2-3V-al nagyobb feszültség szokott lenni rajta ilyenkor, mint az akku feszültsége.

2023. márc. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Külső feltöltés után rendben van. Nincs töltőfeszültség, így nincs újratöltés, ezért marad a kuka.
2023. márc. 12. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kuka. Számítástechnikával foglalkozó szervízben nagy valószínűséggel javítani tudják, olcsóbb mint egy újat venni.

Én már vittem oda, egy alkatrész volt jól láthatóan megégve. Büdös égett szaga is volt, már szétszedés nélkül is érezni lehetett. 5000 Ft-ért javították pár éve.

2023. márc. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!