Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Bluetooth hangszóró ha fel...

Kedves Vezető kérdése:

Bluetooth hangszóró ha fel van töltve, és mondjuk itthon azzal hallgatom a zenét, olyankor lekapcsol a töltés, vagy tölti tovább?

Figyelt kérdés

[link]


Ár érték aránybanez egy jó kis cucc, szép mélyet ad, stb.

(Bár nem lenne rossz, ha ceruzaakksi lenne benne)


Van egy Redmi Note 10s em, az pl nem tölt tovább ha eléri a 100%ot, de persze az mégiscsak egy teló.


Szóval hazavágom ezzel, vagy ezekben is van valami érzékelő?


Köszi!



2023. márc. 10. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Természetesen minden tölthető eszközben van töltésvezérlő, ami védi az akksit a túltöltéstől, túlmelegedéstől, túlmerüléstől. Bizonyos keretek között. De nem árt néha lemeríteni teljesen, és feltölteni, vagy vedd ki az akksit, és tedd el kb 70-80%-os töltöttséggel, és kb 2-3 havonta merítsd le, majd töltsd fel.
2023. márc. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez teljesen új,

"nem cserélhető" akksis, persze szét lehet szedni, és kivenni, de akkor ugrott a gari.Elég sokat utazom, munkámból kifolyólag is, ezért akartam egy kis kütyüt ami jobban szól mint a teló.

Persze ha szabadban vagyok, akkor is jó, de ha csak elutazom egy hétre valahova akkor ha jól értem lehet folyamatosan töltőn.

Egy váltó jó lett volna bele, lakásban/kint hallgatásra, de végülis akkor gondolom ez olyan mint a Ps4 joy ok, hogy hiába teszem rá az usb-t, ha feltölt, akkor is az aksiról megy.

(Kivéve persze a vezetékes joy-t)


A legjobb kis ár/érték arányú kütyü sztm.


Oké, akkor nem tölti túl, ez a lényeg!


Köszi! :)

2023. márc. 11. 01:51
 3/7 A kérdező kommentje:
*jól le minuszoltak*
2023. márc. 11. 01:52
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Azért lett minuszolva,mert a mostani akkukat nem kell lemeríteni nem is tesz jót neki, de úgyis kikapcsol előtte. Meg ezekből az akkut se veszed ki,mert nem szétszedhetőek.
2023. márc. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Li-poly csak akkor jó ha lemegy jól 15% alá, ha nagyot téved a töltöttségjelző. Lithium battery calibration kereséssel meglesz a menete, inkább telefonra fogsz találni leírást.

A kérdésedre a válasz ismeretlen, a gyártó oldalán hibás a kézikönyv pdf. Kizárólag a MediaMarktnak gyárt, ez is beszédes.

2023. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom, Pesten az első Media Markt-ba, csak kirakati darab volt, megnézték hol van még, az Arénában volt még 2db, meg valahol még 2 másikba is volt 1-2.

Először mondtam hogy akkor elvinném a kirakatit valami kedvezménnyel.

Volt már ilyen fejhallgatónál pl hogy féláron elvittem, ekkor mondták hogy

"mivel ez saját gyártású termék, nem lehet".

Próbálgattam sokfélét, a közvetlen mellette lévő JBL nek ehhez képest iszonyat gagyi,dobozhangja volt,

"kicsit még jobbra"

kb 20 ezertől már szóltak úgy másfélék is, mint ez.

Engem az ár-érték aràny győzött meg, a próbálgatások után. Mindegyikből volt egy csomó, gondolom mások is kipróbálták hogy szólnak, és ugyan erre jutottak.

Én igazából nem party-kat akarok csinálni vele, csak ha megyek valahova, akartam egy kis hangszórót, őszintén szólva ilyen hangzásra, ilyen kicsi kütyütől nem számítottam, mondjuk magához képest van súlya is, ez is tetszett. De ha már ilyen hordozható,gondoltam jó lesz campingbe/akárhava szabadba is.bPersze' erre már itthon gondoltam, hogy hiába van feltöltve, akkor is az akksiról fog menni, nem pedig az áramhálózatról.

Azért mondtam a Ps4 et, mert volt 2 gépemnél is hogy lekapcsolt a bluetooth, és a kontroller is, ezt igazán szerettem mondjuk egy Soulsborne/Nioh2 boss harcnál. Ott is azt hittem hogy az usb adja neki az energy-t, ÉS közbe fel is tölt, de kiderült hogy a kábel csak töltésre való. Xbox 360 om nál ceruzaakksit használok, vagy ha rádugom a joy ra a kábelt, és nincs benne elem, akkor is megy, ez teljesen logikusnak is tűnt, Ps4 nél lepődtem meg rajta hogy ott is a csodálatos 1000mAh- s akksiról megy kábellel is.

Pont azért érdekelt hogy lekapcsol e max töltöttségnél, vagy tölti tovább, elbszva ezzel az akksit, mert ha az beszrik, akkor ez sem fog menni valami usb-s árammal/adapterrel.


*User Manualja még a dobozba sem volt, neten se találtam ehhez a típushoz.


Köszönöm szépen a segítséget!

2023. márc. 11. 11:38
 7/7 A kérdező kommentje:

*


[link]


Ez (is) győzött meg végülis.

Tényleg jó ár-érték arány, csak ez a kérdés már itthon merült fel :)

2023. márc. 11. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!