Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes 55"-os 3 éves tv-t...

Érdemes 55"-os 3 éves tv-t egy új 65"-osra cserélni?

Figyelt kérdés
Vagy az a pár centi nem számít, másban pedig nem jobb egy újabb tv?

2023. márc. 13. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Abban jobb, hogy ha a megfelelő távolságról nézed a nagyobbat jobban fogod látni. Amúgy abszolút fölösleges, kivéve ha annyira alja kategória az a 3 éves tévé, hogy pocsék a képe. Nekem egy 2009-es LCD-m van és nem tervezem lecserélni amíg működik. Kész csoda, de még tökéletesen működik.
2023. márc. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt mi nem tudhatjuk, neked elég-e, ami most van.


Én biztosan nem költenék új tévére, ha rendben van, ami most van.

2023. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdemes
2023. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak ugyanannak a modellnek a 65"-es változatára lehet mondani, hogy (általában) ugyanazt tudja (bár nagyobb a fogyasztás).
2023. márc. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pont így váltottam, igaz kényszerből, mert pont gariidő után ment tönkre a régi.


Nem bántam meg, sokkal jobb a 65-öst nézni, amúgy tuti nem vettem volna nagyobbat.

2023. márc. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Majd, amikor behal a háttérvilágítás, a garancia lejárta után és keresel egy szervizt, ki fog derülni, hogy melyiket vállalják szívesebben.

Persze, ha valaki úgy gondolkodik, hogy rögtön veszi az újat, akkor nem szóltam.

2023. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!