Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kislányom 2 éves kora után...

Kislányom 2 éves kora után teljesen szobatiszta lett, júniusban lesz 3 éves és kb 2 hete becsurog neki a pisi. Egy nap 3-4 nacit kell cserélnünk. Mi lehet a baj? Nem történt semmi változás az életünkbe!

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs felfázva? Régóta jár közösségbe vagy még egyáltalán nem?
2014. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem jár még közösségbe,majd szeptemberben kezdi az ovit.

Nem tudom lehet,hogy fel van fázva?

Általában rohanva megy pisilni de mire beér bilihez már picit nedves a bugyija.

Sokszor én szólok,hogy menjél már amikor Összeszorítja lábát és úgy játszadozik.

Utcán is szokott szólni ha kell neki,de ott is előfodult,hogy inkább tartogatta hazáig és mire felértünk picit pisis lett.

2014. máj. 22. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem vissza tartja,ez nagyon gyakori ilyen korban.Eljátsza az időt,úgy mond nem ér rá pisilni,lányom is ezt csinálta,addig tartogatta,míg egy pici becsurgott,persze akkor már futva rohant a wc-re,hogy "bepisilek".

Én egész egyszerűen fogom és ha már régen nem pisilt,akkor szólok,hogy megyünk pisilni.Egy vizelet vizsgálat nem árt azért.

2014. máj. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 porcukormókus ***** válasza:

Mintha magamat olvasnam; pontrol pontra...:))

Csak nalunk ez a musor 1-2honappal ezelott volt porondon. Nem tudom miert csinalta, de mostanaban szerencsere mar megint sikerul idoben elindulni a wc-re, es magatol megoldodott.

2014. máj. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam,hogy nálatok is előfordult,akkor remélem csak egy időszak és hamar túl leszünk rajta!

Egyébként én is azt szoktam mondani,hogy eljátssza az időt és "nem ér rá" elmenni csak amikor már nagyon nem bírja akkor rohan de sok estben már picit becsurog.

Próbálom megbeszélni vele ilyenkor remélem megérti majd.


Köszönöm az eddigi véleményeket!

2014. máj. 23. 08:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Vizelet vizsgálaton voltunk más okból kifolyólag 3 héttel ezelőtt de minden rendben volt!
2014. máj. 23. 08:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor valszeg tényleg csak tartogatja.Majd elmúlik :)
2014. máj. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!