Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol találok angol vagy magyar...

Hol találok angol vagy magyar nyelvű leírást használatáról az interneten az alábbi készülékre?

Figyelt kérdés

Am/FM LED Clock Radio (MF-757)


Google keresőben próbáltam már, de nem találtam. A gyártó honlapján nincs leírás. Felvettem chaten velük a kapcsolatot, de nem adják ki. Ne kelljen már visszamenni az üzletbe, ha már megtaláltam interneten a készüléket. Légyszí, segítsetek! Hátha ti találtok valamit. Köszi.


Ezt találtam: (nincs leírás)

[link]


Egyik ismerősöm vette meg, szeretnék neki segíteni beállítani, de nem tudom. Még youtube-on sem találtam hozzá videót.



#rádió #ébresztőóra #ébresztőórás rádió #termékleírás
2023. márc. 15. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
500 forintos kínai szar. Lehet, sose volt hozzá útmutató.
2023. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%

Gondolom a bót előtti román árusoktól van. 2-3 gombnál több nem lehet rajta. Azért ez nem atomfizika. A gombokat lehet hosszan és röviden nyomni. végig kell próbálni melyik mit csináln hosszú és rövid nyomásra és ki lehet találni.

Ha nem sikerül, akkor fő'dhöz kell b..ni és venni olyant amihez van leírás.

2023. márc. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-esnek: Próbáltam hosszan nyomni, röviden nyomni, duplán nyomni. Egyetlen egy gomb működik, amivel be lehet állítani az ébresztést, aztán nincs tovább. Az időt nem lehet állítani.
2023. márc. 15. 11:32
 4/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:
58%

Ha a Set gomb hosszú nyomására nem kezd villogni a kijelző (utána kell beállítani), akkor próbáld így:


LOCK & SLEEP TIMER

Setting the Clock

1. If in Radio mode, press and hold the Off/BAND button to turn the unit off.

2. Press and hold the TIME/MEM button until the display begins to blink, then release the button.

3. Press the HOUR button to adjust the hour. The PM indicator will light when the hour is set in the PM.

4. Press the Min button to adjust the minute.

5. Press the TIME/MEM button to finish setting the lime.


Meg azt sem ártana, ha látni lehetne, milyen gombok vannak a tiéden. A netes fotók is nehezen kivehetők, pont a lényeget nem mutatja.

2023. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sylvania SCR1206 néven keresd. A 1206B viszont már nem ugyanaz, abban digitális tuner van és emiatt másként kell beállítani.

Amúgy a TIME nyomva tartása mellett lehetne változtatni az óra beállítást, hasonlóan az ébresztőhöz. Ha nem reagál, akkor a gombjával lehet probléma.

2023. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Ha a Set gomb hosszú nyomására nem kezd villogni a kijelző (utána kell beállítani), akkor próbáld így:"


Nem arról a készülékről van szó.

2023. márc. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet nincs is a gombok mögött semmi. Jártam már így gagyi cuccokkal. Csak a műanyag volt meg, nem volt alatta ténylegesen gomb. :D
2023. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rájöttem a működésére. A TIME gombot nyomva kell tartani és párhuzamosan vele le kell nyomni az HOUR gombot és akkor megy felfelé az óra értéke. Lefelé nem megy. Addig kell nyomni felfelé, amíg el nem érjük a kívánt értéket. Ha percet akarja beállítani, akkor TIME gomb nyomva tartása mellett a MIN gombot kell nyomogatni. Itt is felfelé megy az érték.
2023. márc. 15. 16:26
 9/10 anonim ***** válasza:
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
2023. márc. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"8/9 A kérdező kommentje:

Rájöttem a működésére."


Előtte leírtuk.

Igaz, ha a szervizmérnök úr leírását olvastad, akkor cumira mentél. De sajnos ő is itt van velünk, és szivatja a népet rendszeresen. Csak ma ez a második amit láttam.

2023. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!