PS4-et vagy PS5-öt vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék a Red Dead Redemption 2-vel játszani. És nem tudom melyik készülékkel járnék a legjobban. Mindenképpen újat vennék, nem használtat. Melyik érné meg a legjobban a kettő készülék közül?

2023. márc. 15. 17:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Hülyeséget írtam. Lehet még kapni PS4-et újonnan, ma láttam a Media Markt-ban. Bár nem túl jó árban. 140k az 500 gigás slim, 4 játékkal.
2023. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Hat ha csak Red Deadhez kell, siman eleg a PS4.. es ahogy elottem is mondtak, az a 30fps egyaltalan nem zavaro :)
2023. máj. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Update emberek!

Összegyült az összeg, megvettem a PS5-öt! ^^

Nagyon boldog vagyok, de sajnálom, hogy a pénzem ilyen hamar elment...


De hogy mindenhol elfogyott a PS5 digital edition az felháborító!

Szóval a következő legolcsóbbat, a két kontrollerest vettem meg. Szóval most van +1 kontrollerem...gondolom, ha elromlik az egyik, ott a másik vagy nem tom.


Ha valaki keres 1899-ben megtalál~

2023. júl. 11. 22:49
 24/24 anonim ***** válasza:

na grat!

athivhatod a haverodat játszani, csomó játék van a ketten játszható

2023. júl. 12. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!