Letiltották a ps fiókom, többször is tilhatnak?

Figyelt kérdés
Géppel együtt tiltották a profilomat. Ha új gépet veszek mennyi az esélye hogy azt is letiltják?

2023. márc. 22. 19:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha új gépet veszel, azon sem fogsz tudni a tiltott fiókoddal belépni...
2023. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de az új gépet is tilthatja ip alapján?
2023. márc. 22. 20:05
 3/29 anonim ***** válasza:
73%
Mit csináltál te bánat? 😂
2023. márc. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%
Hogy a csába lehet azt letiltatni...?
2023. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Jó pár embert elküldtem a búsba :D Volt már hogy függesztették a fiókot. De most konkrétan törölte. + Más fiókkal se lehet a gépen belépni...
2023. márc. 22. 20:10
 6/29 anonim ***** válasza:
78%

Jó pár embert elküldtél? Nem meglepő, a Sony nagyon komolyan veszi szerencsére ezeket, persze csak ha jelenti a másik fél akkor látják.

Mindig PS-es voltam, 2015 óta van az első és állandó fiókom, tapasztalatom szerint PS üzenetben sose szabad másokat sértegetni, még ha jogos is vagy csak poénos mert nagyon komolyan veszik. Én eddig csak 1-2 figyelmeztető üzit kaptam az évek alatt amikor valakit elküldtem mert noob volt vagy én írtam vissza neki de felfüggesztést sose.. Gép és account bannál egyszerre azért ott elég szaftos üzenetet kell küldeni másoknak, gondolom jó pár figyelmeztetést kaptál és most telt be a pohár.

Sok toxikus, sőt halált kívánó üzenetet, hangüzenetet küldtek randomok amiket jelentettem és törölték az üzeneteket, szerintem kaptak felfüggesztést is minimum néhányan. Legutóbb egy 2016-os üzenetet jelentettem mert valahogy rábukkantam "we celebrate your massive fail" és törölték, gondolom az illető már nem is tudja miért. :D

Én átállítottam, hogy randomok ne tudjanak üzenetet küldeni csak barátok, mert már meguntam a sok a toxic üzenetet, nem érdemes ezzel foglalkozni, de ha mégis semmiképp ne PS üzenetben küldd el, hanem mondjuk ingame voice chat ami nem reportolható. Én nem kockáztatok főleg, hogy egy 300-400 ezres accountról van szó.

2023. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
A gépet buktad, eladni sem tudod, mert más fiókkal sem lehet használni.
2023. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Hát na :D Nekem is volt pár játék. Meg egy régi fat szerencsére :)


Ha másik gépet veszek azt is tiltani fogja vajon?

2023. márc. 22. 20:52
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Igen.
2023. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%
Olcsóbban banolt gépként el tudod adni, lemezes játékok futtatására jó még.
2023. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!