Letiltották a ps fiókom, többször is tilhatnak?

Figyelt kérdés
Géppel együtt tiltották a profilomat. Ha új gépet veszek mennyi az esélye hogy azt is letiltják?

2023. márc. 22. 19:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
Komolyan pár üzenetért a gépet is bannolják? Azért ez túlzás.
2023. márc. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Igen de nem az 1. volt. Egyébként nekem is volt vagy 200 játék a profilon. Igaz sok havi játékból meg rengeteg akciósan. Újat sose vettem nem érte meg szerintem. De a gép szerintem is túlzás.
2023. márc. 23. 07:00
 13/29 anonim ***** válasza:
63%

Miért lenne túlzás?

Komoly probléma az hogy kis tinik elküldhetnek bárkit a k. anyjába anélkül, hogy bajuk történne és megtanulnák hogy hogyan kellene viselkedni. Ráadásul az ilyeneknek a szüleik is gyökerek, ők sem tudják nekik megtanítani a helyes viselkedés alapjait.

Régen amikor nem volt sem net, sem számítógép, akkor az ilyeneket a bálokban, bulikban a második beszólás után úgy elverték hogy hetekig csak pépeset tudtak enni, aztán elég gyorsan megtanulták tisztelni a másikat.

Ma meg megy a ban, a kis gazdag csicska rendel egy másik gépet, amig megjön csinál egy másik fiókot, újraindítja a modemet és megy minden tovább.

2023. márc. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
83%
Nincs PSem, de számomra hihetetlennek tűnik, hogy gépet bannoljanak egy profil dolgaiért. Maximum azt tudom elképzelni ha újabb profilokkal folyamatosan ugyanarról a gépről valami nagyon durvát művel az illető.
2023. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
A 12-esben írja is a baromarcú, hogy nem az első eset volt hogy bannolták a fiókját. A PS-nél megunták és kivágták. És még vicceskedik rajta. Ehhez is kell azért és elég sok.
2023. márc. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy gép bant kap valaki annyiért mert csúnyát írt a másiknak
2023. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
#13 szoval arról fantáziálsz hogy aki neked beszól, hogy elvernéd, úgy 8 napon túloan. nem megüt, csak mond valamit. mondd, te normális vagy?
2023. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
ha nekem tiltaná a profilomat a Sony amin mondjuk több ezer euronyi digitális játék van, azért mert vkit elküldtem anyukájába, tuti beperelném őket. amúgy meg jó lenne rendezni a digitális tulajdon kérdését, mert az nem normális hogy a digitális játékok olyan szinten soha nem lesznek az enyémek mint a dobozosak. mire fel?
2023. márc. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

17 nem fantáziáltam semmiről. Csak mondtam hogy régen pofozkodás járt az anyázásért, ma meg ban-t osztoganak. Az más kérdés, hogy melyiknek nagyobb a nevelő ereje.


18 te meg amikor bepipálgatod az 'elfogadom ...' kezdetű dolgokat egy konzol beállításánál, játék letöltésénél, akkor gyakorlatilag egyszerződést kötsz a szolgáltatást nyújtójával. Elfogadtad azt hogy betartod a szabályokat. Kérdező nem tartotta be, megszívta. Senki nem sajnálja ezért. Majd vesz xboxot.

2023. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

nem fantáziálok


"Régen amikor nem volt sem net, sem számítógép, akkor az ilyeneket a bálokban, bulikban a második beszólás után úgy elverték hogy hetekig csak pépeset tudtak enni, aztán elég gyorsan megtanulták tisztelni a másikat." akkor ez mi? amúgy a félelem nem tisztelet. arról nem beszélve hogy nem tudom, kikkel jártál bukizni, de az én baráti köröm nem őstahók gyülekezete, ahol inkább megvernek mert nem tudnak vmi frappánsat vissza válaszolni


tisztában vagyok hogy elfogadtam, de ettől ez még nem normális jogilag. ugyanolyan mint könyv ekönyv. nem a cégeknek kell ezt eldönteni, ugyanis így nem kapsz a pénzedért szinte semmit. szóval ezt előbb utóbb szabályozni kell minimum EU-s szinten, mert annak már van ereje a cégekkel szemben. lásd gdpr

2023. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!