LG 43lk50 LED Tv-n tudok streaming szolgáltatásokat igénybe venni? (Pl. Netflix, HBO GO, stb.)

Figyelt kérdés
A termékinformációk és a műszaki áruházak oldalai nem voltak nagy segítségemre.

2023. márc. 26. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem, akkor veszel hozzá egy okosítót, és meg van oldva.

Mondjuk egy ilyet:

[link]

Ebben az a jó, hogy nem kell hozzá drága okos tv, meg ha a tv elpusztul, másikkal használhatod tovább a boxot, vagy ha a box idejét múlja, tönkremegy, akkor csak lecseréled.

Az első okostévém ma is megvan, amit azért vettem, mert volt és van is rajta egy alkalmazás, ami onnantól nem kapott támogatást többé hogy megvettem (a boltban kiállított modell működött).

Szóval tök fölösleges volt többet költeni rá. A tv gyártóval és az alkalmazás fejlesztővel is felvettem a kapcsolatot, de megnyugtattak hogy ez már így veszett.

2023. márc. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem okos tv.
2023. márc. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséget! :)
2023. márc. 27. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!