Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Android Tv-n hogyan tudnám...

Android Tv-n hogyan tudnám zárolni hogy a Google-t és egyéb appot pl Gmail levelezést más ne tudná megnézni csak kóddal? Pl csak TV-zni tudna más családtag

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy külön fiókot ennek az eszköznek.
2023. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem a lényegét. A TV tévézésre és streamingre való. Minden másra ott a számítógép. Levelezést laptopon, asztali gépen célszerű csinálni, én Y generációs vagyok, napi szinten e-mailezek, de telefonon-telefonról csak max. 4-5 szavas válaszokat írok.

Pl:


Kedves Zsuzsa!

Köszönöm. Megkaptam.

Üdvözlettel:

Aláírás


A TV-t alapvetően streamingre használom, nagyritkán tévére.

Az e-mail címekhez kell egy erős jelszó, legyen benne kisbetű, NAGYBETŰ, szám, speciális karakter.

Valami ilyesmi, mint mondjuk ez:

d8s92CuĐtP*ß!%



Meghülyülnék ha a TV távirányítóján a navigálógombokkal kellene a virtuális (és persze nem érintőképernyős - szép is lenne, tele lenne ujjlenyomattal a tévé, vagy a fél fizetést folyamatosan az ujjlenyomatok eltávolítására szolgáló permetszerek, speciális mosószerek megvásárlására költhetném) billentyűzeten matatni.

2023. márc. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
A Netflixre meg ilyenekre meg erős jelszót kell beállítani, és csak azoknak szabad megadni, akiket valóban szeretnéd, illetve akiknél valóban nem baj, ha nézik. Pont.
2023. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tv nézés közben jó ha messzebb a telefon, és reklám alatt megnézni hogy jött-e email, arra jó, csak ugye nem csak én nézem a TVt..
2023. márc. 27. 10:36
 5/12 anonim ***** válasza:

És akkor a családnak mondod, hogy forduljatok el, mert apa nézi az emailjeit? 😂

Azért nincs ilyen megoldás, mert nem gondoltak rá a google mérnökei, mert életszerűtlen! Rajtad kivül talán még 3-4 hasonló elmerobbant lehet a világon aki ilyen funkciót szeretne.

Ott a megoldás az 1-es válaszban.

2023. márc. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, kérdező, a Samsungnak írtál már emailt, hogy készítsenek olyan tévét amiben van beépített sörhűtő meg kis kínai menyecske hozzá, aki gombnyomásra a kezedbe adja? Mert messze van a konyha.
2023. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ha beépített nem is, jó lenne egy olyan app a Tv-n ha megnyitom tudja hogy fel van töltve a minibár hűtő adott rekesze és kidob egyet ide mellém!

Ha már a mobilról el tudom indítani a BT-s kávéfőzőt, miért ne.

2023. ápr. 8. 10:24
 8/12 A kérdező kommentje:
Csoportos hívásnál jobb a TV mert jobban lehet latni az adott embereket is és más is láthatja a családból nem csak én a telefonon. Ha egy Agenda dokut beszélunk meg, letoltve a tvn jobban kielemezhető
2023. ápr. 8. 10:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mire gondolsz azzal, hogy "tv nézés alatt jó, ha messzebb van a telefon"?
2023. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Íróasztalon, nem a kanapénál
2023. ápr. 27. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!