Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megoldható okosórával hívni...

Megoldható okosórával hívni valakit és bt headseten hallani amit a másik mond? Idős családtag részére keresek megoldást, aki kórházban lesz ágyhoz kötve.

Figyelt kérdés
Nem fontos, hogy okosóra legyen, csak valami ami nem érintőképernyős feloldásos és a bejövő hangot ne hallja más.
2021. szept. 22. 14:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Milyen eszközt ajánlanátok?
2021. szept. 22. 14:03
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Hát nem tudjuk mennyre tudja kezelni a kütyüket.

Kéne egy telefon egy okosóra és egy BT headset.


Szerintem belezavarodik mi mivel hogyan.


Egyszerűség szerintem célravezetőbb. Időseknek való telefon? Vagy azt hiszem valamelyik gyártónak van kifejezetten öregeknek kitalált egyszerű jó nagy betűs menüje.


Szerintem ha behisztizik valamelyik eszköz és ledobja a kapcsolatot abból lesz sok idegeskedés.

Mindegyik eszközt folyton töltögetni kell.


Telefont a füléhez tudja emelni? Van olyan amihez van töltő állomás. Csak a helyére kell csúsztatni és kész.

2021. szept. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az okosórák általában érintőképernyősek és az olcsó konstrukciókra jellemző a szaggatás, ami egy idős embert az őrületbe tud kergetni. Én emiatt nem javaslom. Egy hagyományos butafon szerintem megfelelőbb lenne a célra.
2021. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okostelót régóta használ, csak egy dolog miatt mostanában már a finom mozdulatokat nem tudja jól és ezért két kéz kell sokszor a telóhoz, ami itthon nem is akkora gond, de ha ott kell feküdnie akkor nem tudom..
2021. szept. 22. 16:06
 5/6 A kérdező kommentje:
De igazatok van, plusz problémát nem szeretnék, mint ami amúgy is van, szóval az extra töltés és kommunikáció szakadás lehet tényleg nem jó.
2021. szept. 22. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:

pl egy ilyen: (vagy ilyesmi)

[link]

2021. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!