Vettem egy logitech z906 szettet. Milyen megoldással kössem össze ps5-tel, tv-vel és spotyfyal?

Figyelt kérdés

Ez a 3, meg a youtube, amit szoktam használni, és szeretném, ha a hangszettről menne a hang.


Első kérdésem, hogy telefont aux nélkül hogy tudnék rákötni? Spotyfy miatt lenne fontos.

Vagy az sem baj, ha tv-n vagy ps5-ön kell megnyitnom.


Melyik kábellel lenne jó megoldani?

2 db opticai kábel lesz a megoldás? Egy a tv-be, 1 a ps-be?


2023. márc. 28. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tételezzük fel, hogy valami rendes tv-d van. Ps5 hdmi-tv, tv optika-logitech.
2023. márc. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális tv alatt annyit értesz, hogy legyen rajta opticai kimenet?
2023. márc. 28. 11:01
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:
89%

Ha lehet digitális kapcsolat legyen, ne analóg. Nem tudom milyen bemenei vannak, de az optikai kábel megoldás jó lesz, ha van HDMI az is jó.

PS5 Tv-vel HDMI.

Tv-t meg Z906-al optikai kábellel, így minden a Tv-n hallható hang a Logitech cuccon fog megszólalni, Ps5, TV adások és Spotify, de ehhez meg kell nyitni PS5-ön. Vehetsz egy BT adaptert, amin van Toslink csatlakozás, így azt közvetlenül kötheted a Logitech-hez és vezeték nélkül is mehet e zene mobilról hajtva, így nem kell PS5 és a TV a Sootfyhoz.

2023. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nincs benne bluetooth, így marad a kábeles kapcsolat a telefonnal

a tvt, pst elmondták fentebb

2023. márc. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, az optikai kábellel működik minden!

Sajnálatos, hogy a 2 hàtsó hangfal legalàbb nem vezeték nélküli, erre nem gondoltam, kábelezni pedig nem akarom keresztül a nappalit.

A minőség profi, a mély 20%-on van és ígyis hangsúlyos nagyon, szinte túlzás tv-hez, de játéknál, filmnél nagyon szuper.

2023. ápr. 5. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!