Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Normális, hogy egy hangfalnak...

Normális, hogy egy hangfalnak folyamatosan van alapzaja?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy új hangfalat (Trsut GXT 629 Tytan) és folyamatosan van egy zúgó-sistergő alapzaj. Nem tudom, hogy ez normális-e vagy gyári hibás. Akkor szűnik meg a zaj, ha kikapcsolom vagy lenémítom.

2023. ápr. 8. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Normálisnál nem. Trustnál meg ki tudja...
2023. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Az olcsó kategóriásnál ez van. Ha a Yamaha Hi-Fim csinálná akkor már aggódnék.
2023. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
A trust mindig is sokadvonalas, ipari hulladék gyártó volt. Ráadásul ennek az árából már vehettél volna jót is.
2023. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
Alapzaja nem a hangfalnak, hanem az erősitőnek van.
2023. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Vagy csak simán földhurok.
2023. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%

Ez egy olcsó fosch! Az egyetlen amivel el lehet adni az az RGB :DDDD

Ezek ilyenek.

Nekem egy Genius van a műhelyben. Úgy zúg mint egy vasúti 2 MW-os 25kV-os alállomás. De arra hogy szóljon róla a rádió oké.

Ha jobbat akarsz, akkor az Edifiert ajánlom R1700 egész jó. Ha mindenképpen 2.1-es kell, az is van nekik. (bár a 2.1-et én sosem értettem mire való... :D)

2023. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Salx Narval ***** válasza:
77%
Tartok tőle, hogy alapból zajos a tápegysége. Ez ellen nem sokat tudsz tenni anélkül, hogy szét ne szerelnéd. Lehet ,hogy csak rezeg és ezt a rezgést felerősíti valami gyengén rögzített elem ami esetleg megtalálható és rendesen rögzíthető. Rosszabb esetben ki lehet venni a dobozból a tápegységet ,v a komplett erősítőt, ezt külön egységként is lehet használni ha egy megfelelő házba építed. Másik lehetséges megoldás egy külső táp beiktatása. Nyilván ezek csak lehetőségek a hiba orvoslására én viszont a helyedben élnék a garanciális cserével, v szériahiba esetén elállnék a vásárlástól.
2023. ápr. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 NTBS ***** válasza:
40%
Nem.
2023. ápr. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
A kábel árnyékolása vékony, attól van fehér zajod.
2023. ápr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szirty ***** válasza:
66%
A kábel árnyékolatlansága nem okoz fehérzajt.
2023. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!